Rüyada Mermer Görmek

Rüyada mermer görmek, rüya sahibinin eline külliyetli miktarda mal geçer. Bol miktarda para kazanacağınız anlamına gelir. Ayrıca huzur, rahatlık, helal maldır. Rüyada görülen mermer taşı izzet ve yükseklik demektir. Aynı zamanda mala, iyi geçinen karı kocaya işarettir. Genel olarak rüyada mermer görmek, mala, itibar ve şerefe işarettir. Ayrıca uyumlu ve iyi geçinen karı kocaya işarettir. Yanında mermer görmek, hayırlı evlada alamettir. Ayrıca makam ve göreve, zengin olmaya işarettir. Mermer rüyası aynı zamanda ilim ve güzel sanatları anlatır. Rüya sahibi için yararlı bir şey satın almaya veya evlenmeye işaret eder. Ayrıca rüyada parlak, göz alıcı cilalı mermer görmek, helâl ve kolay kazanılmış şeylere işarettir. Ancak eğri büğrü, kül rengi bozulmuş mermer ise haram mala ve sıkıntıya işaret etmektedir. Rüyada mermer görmek, güçlü bir uğraştan sonra başarıya ulaşacağınız anlamına gelir. Ayrıca bu başarınızın devamlı olacağına işarettir.

Mermer rüyası hayırla tabir edilen rüyalardandır. Bundan dolayı bir kimse rüyada yanında mermerden bir şey olduğunu görse, fakirlikten sonra zengin olur yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkie nail olur. Fakat mermerden şadırvan havuz, fıskiye, ağızlarından su akıtan Arslan gibi yırtıcı hayvan ve esik gibi imal olunan şeylerin hepsi ona sahip olan veya eline gecen, ya da ondan tasarruf eden kimse için üzüntü, keder ve şiddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, şerefli eşe, güzel evlatta, menfaate, yüksek meskene ve rızıklara işarettir. Fakat mermerden kabirler, nakışlı direkler, ahiretin salahına, güzel methe (övgüye) ve daima makbul olan vakitlere işarettir.

Rüyada Mermer Direk Görmek

Mermer direk, ayak ve temeller görmek menfaat ve yaşayışa, şöhretin umum olmasına yorulmaktadır. Rüyada mermer köprüler, güzel dostlara ve rütbeli şahıslara işarettir. Bazen küp, mermerden oyulmuş, büyük dibek şeklinde kuma ve musluk gibi şeyler, insanın unuttuğu ve gaflet ettiği şeye işarettir. Özetlemek gerekirse rüyada görülen mermer, iyi geçinen eşleri anlatır. Bazen kıymetli mala, bereketli paraya, ferahlamaya ve ya çocuğa işaret etmektedir. Kimi rüya tabircileri de menfaat sağlamaya bol rızka yorumlamışlardır. Genel olarak sevince, mutluluğu ya da zenginliği belirtir. Ayrıca rüyada mermer görmek büyük uğraşlar sonucunda başarıya ulaşacağına ve de bu başarının sürekli olacağına işarettir.

Bir kişi rüyasında mermerden direkler görse, yüksek bir mevki ve varlıklı bir kimseden yardım göreceğini gösterir. Eğer bir mermer köprüden geçtiğini görürse, o kimsenin gönül ilişkisi olduğuna tabir edilmektedir. Şayet mermer bir mezar taşının yanında bulunduğunu görür ise, iyi amel sahibi olduğuna işaret etmektedir.

Sonuç olarak mermer rüyası mala, izzet ve şerefe, uyumlu ve iyi geçinen aileye; Yanında mermer görmek hayırlı evlada, makam ve göreve, zengin olmaya, ilim ve güzel sanatlara, yararlı bir şey satın almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mermerci, Sütun.) Mermer, bol miktarda para kazanacağınız, fakat sosyal yaşamınızda başarısız olacağınız anlamına gelir. Rüyada beyaz ve temiz mermer görmek; helal kazanca, kirli ve siyah mermer; haram kazanca, kırmızı mermer; bir kadından ya da başka birinden miras almaya işarettir. Rüyada mermer ocağı görmek, yeni bir iş yeri açacağınıza işarettir.

Okunma: 99