Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada görülen kayalık sabırlı kadına işarettir. Kayalar, işlerde basiretli hareket etmeye, sebatlı olmaya, uzun ömre, hayvanlara ve binaya işarettir. Şehir içinde kayalık görmek ucuzluk ve bolluktur. Kayalık rüyası kapı eşiği, merdiven ayağı, sütun ve abide olarak tanımlanabilir. Kayalık sanat olarak ta tabir edilir.

Rüyada kayalık bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye işarettir. Rüyada şehir içinde görülen kayalık, ucuzluğa ve bolluğa işarettir. Eğer Kayalığı şöhretli biri görürse, o şöhret uzun bir müddet devam eder. Kadın görürse sabırlı ve kanaatkar olur.

Dağlarda kayalık görmek görmek, kalpleri katı bir takım adamlara işarettir. Bazen de bu rüya, kalbi katı, gafil ve cahil kimselere işarettir. Kayalık sabırlı ve şerefli bir kadındır. İşlerde basiretli hareket etmeye, sabır ve sebata, uzun ömre, hayvanlara ve binalara (inşaat) delalet eder.

Kirmanî Rüyada kayalığı mal ve büyük bir adam olarak tabir etmiştir. Rüyada bekar bir kimsenin kayalık üstüne çıktığını görmesi, yakında
evleneceğine delalet eder.

İnşaat ve yapılar noktasında insan için faydalı olan kayaları görmek, doktora, âlime, rütbe ve makam sahibine, rahata, menfaata ve güzel sanata delâlet eder. Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa işarettir.

Okunma: 108