Rüyada Erkek Bebek Görmek

Genel olarak rüyada erkek bebek görmek, müjdeye, iyi habere, işlerin yolunda gitmesine yorulmaktadır. Bir kimsenin rüyasında erkek bebek görmesi sevince, mutluluğa, servete ve baht açıklığına da işaret eder. Sonuç olarak Rüyada erkek bebek görmek iyi bir haber almak anlamına gelmektedir. Güzel yüzlü erkek bebek işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis erkek bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir. Yine Erkek bebek müjdeli bir haber olarak edilmektedir. Kişinin yakında müjdeli bir haber alacağı demektir. Bir kişinin rüyasında erkek bebek görmesi; o kimsenin sevineceğine ve mutlu olacağına tabir olunur.

Seyyid Süleyman erkek bebek rüyasını şöyle yorumlamıştır; Güzel ve sevimli bir erkek bebeğin kendisine doğru geldiğini görmek, iki şekilde tabir olunur. Melek ve müjde. Erkek bebek; devlet, servet, saadet ve baht açıklığına işarettir.

Evlerin sevinç kaynağı olan bebek görmek sevinç, sürura, sevinçli bir habere, akrabalar yoluyla gelecek mirasa, yeni bir işe ve sevineceğinize yorum edilir. Bir kimsenin rüyada erkek bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi de, beklenmedik bir yerden eline geçecek paraya delâlet eder.

Okunma: 35