Rüyada Zarf Görmek

Rüyada zarf görmek maksadın hâsıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kâğıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır. Zarf arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceği, işlerin yolunda gideceği demektir.

Rüyada Kâğıt Zarf Görmek; önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kâğıt koymak üstünlük ve öncülük anlamına gelir. Kişinin rüyasında kağıt zarf görmesi, gizli bir olayı ortaya çıkaracağına yorumlanır. Zarfın içine bir kâğıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Rüyada Mektup Zarfı Görmek; Önemli birisinin sizden saklandığına delalet eder. Kapalı bir zarf sırra; açık zarf görmek ise bazı sırların açıklanacağına delildir. Rüyada üzeri yazılı mektup zarfı görmek ise, sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zarf görmek, maksada ulaşmaya, bazen de eşya konulan sandığa ve ilme işarettir.

Rüyada Kahverengi Zarf Görmek; maddi sıkıntılarının yakınlarınız tarafından giderileceğine delalettir. Mektubu kahverengi zarfa koyduğunuzu görmek; önemli sevindirici haberler alacağınıza yorulur. Kahverengi zarf rüyada görmeniz; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup yahut bir haber beklediğine işaret eder.

Rüyada Zarf Almak; kişinin uzun zamandır beklediği haberin geleceği, bu haberle mutluluk duyacağı demektir. Rüya sahibinin müjdeli haber alacağına, ailesiyle birlikte mutluluk yaşayacağına delildir. Rüyada postacıdan zarf almak yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan helal rızk elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Zarf Görmek; bol miktarda nimet elde edeceğinize ve bol kazanca işaret eder. Bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre beyaz renkli zarf hükumetten yana makam ve büyüklük göreceğinize delildir. Beyaz renkteki zarf zengin biriyle arkadaş olacağınıza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Zarf İçinde Para Almak; hiç çalışmadan para kazanmak arzusunda olduğunuza ve bunun mümkün olmayacağına işaret eder. Rüyada zarfta para görmek ise para bulacağınıza, bahtınızın açık olacağına, gelir elde edeceğinize veya büyük bir şahsiyetle dost olup ondan hayır göreceğinize delalet eder.

Rüyada Zarf İçinde Para Görmek

Rüyada zarf içinde para gören kişi kısa süre içerisinde eline geçecek olan para sayesinde bir süre rahat edeceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada zarfta para aldığını gören kimse sevinçli haber alır, sevinir, servet sahibi olur anlamına gelmektedir.

Rüyada Sarı Zarf Görmek; mutlu bir yaşam süreceğinin alametidir. Rüya sözlüğü tabircilerine göre rüyasında sarı zarf gören kişinin çevresindeki insanlarla iyi geçineceğine, bulunduğu ortamda kolaylık uyum sağlayabileceğine yorulur. Rüyada görülen sarı zarf saygın bir konuma geleceğine ve ailecek sağlıklı bir ömre yorumlanmaktadır.

Rüyada Patronun Zarf İçinde Para Vermesi eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına alamet eder. Kişinin rüyasında çalıştığı iş yerindeki patronun kendisine zarf içinde para verdiğini görmesi, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya alamettir.

Okunma: 96