Rüyada Krem Görmek

Rüyada krem görmek, genel olarak rüya sahibinin mal ve dünyalık elde etmesiyle sonuçlanan, ayrıca hayırlara yorumlanan bir rüyadır. Kişinin rüyasında yüzüne krem sürmesi ise müjde ve mutluluktur. Rüyasında krem gören için bu rüya hanımın maharetli olması anmalına da gelir.

Krem rüyası mal etmeye ve dünyalığa işaret etmektedir. Güzel kokulu krem, görmekse müjde ve mutluluğa işaret eder.

Genç bir kızın yüzüne krem sürdüğünü görmesi, evleneceği yakışıklı kocaya alamettir.

Erkeğin krem sürdüğünü görmesi, ayıplanacak bir iş yapmasına yorumlanır.

Rüyada krem görmek, kremi gören rüya sahibinin eşine tutkun, bağlı ve aşık olduğunu gösterir.

Bir kadın Rüyada el, yüz kremi görse, bir şeye sevinir veya sevdiği ve değer verdiği biriyle karşılaşır.

Rüyada Krem Görmek Anlamı ve Yorumu

Bir kadının rüyasında yüzüne, eline yahut vücudunun bir yerine krem sürdüğünü görmesi, kocasının kendisine olan ilgisinin artmasına işarettir.

Rüyanızda görülen krem kutusu, evin hanımına; bunun içindeki krem, hanımın malına işarettir.

Evli bir kadının rüyasında kocası için krem sürmesi, eşinden sevgi ve ilgi görmeye; başkaları için krem sürdüğünü görmesi, fitne ve dedikoduya işarettir.

Rüyada beyaz krem görmek aynı zamanda görünüşüne önem veren eşe, eşin kocası ve kendisi için hayır ve esenliğini gösterir.

Bir kadının yüzüne krem sürdüğünü ve gözlerine sürme çektiğini görmesi, görünüşüne önem vermesine ayrıca bu rüya kocası ve kendisi için hayır ve esenliğe işarettir.

Rüyada yüzüne krem sürmek, sevindirici bir haber almak demektir. Rüyanızda cilt, el veya yüzünüze krem sürülmesi aynı zamanda , sağlık ve afiyete işarettir.

Yüze krem sürmek kaybolan şöhretin geri gelmesidir. Sıkıntısı varsa sevdiklerinden yardım isteyeceğine yorulur.

Bir kadın rüyasında yüzüne krem sürdüğünü görse, nefsini ıslah etmek için gayret gösterir.

Rüyada yeşil krem görmek nefsini ıslah etmek için gayret etmeye işarettir.

Rüyasında el kremi gören kişinin sağlıklı bir yaşam süreceğine, hastalıktan şifa bulacağına ve hayatının yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada el kremi görmek rüyayı gören kişinin kuvvet elde edeceği, aile hayatının yakın bir zaman içinde alacağı güzel bir haberle daha güzel olacağına alamet eder.

Rüyada krem sürdüğünü gören kişi yakın zamanda zenginlik elde edeceğine veya çok anlamına gelmektedir.

Rüyada vücuda, yüzüne krem sürmek rüyayı gören kadınsa eş ve dostlarının iltifatıyla karşılaşır. Rüya sahibinin iş hayatında sevindirici bir haber alacağını ifade eder.

Bir geç kızın veya delikanlının rüyasında krem sürmesi yahut görmesi, dikkat çekmeye, çevresinden sevgi ve ilgi beklemeye veya evlenmeye işaret eder.

Okunma: 108