Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek neşe, ağız tadı ve kısmettir ve iyiye işarettir. Kısmet almaya, şans elde etmeye, fırsatlara ve hedeflere yakınlaşmaya yorumlanır. Rüya sahibinin kısmeti olarak görülür ve çok karlı bir iş yapacağı, ihtiyacı olan kazancı elde edeceği ve rahata kavuşacağı anlamına gelir. Dondurma yemek, helal ve makbul olan ekmeğe tabir edilirken, bolluk, bereket ve zenginlik olarak da kabul edilir.

Rüyada Çilekli Dondurma Yemenin Anlamı ve Yorumu

Yenilen dondurma rüyası yorulurken; onun kokusu, tadı, kokusu ve şekli dikkate alınır. Rüyada çilekli dondurma yemek, ağız tadının yerine gelmesine tekabül eder. Sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşamaya, keyifli günler geçirmeye ve halinden hoşnut olmaya da yorumlanır. Rüyada çilekli dondurmadan yemek, mutluluğa, fayda sağlamaya, hayır ve menfaate, nimet ve servete işarettir.

Rüyada Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada sıcak havada dondurma yediğini görmek, sevinç ve feraha işarettir. Rüyada dondurma yemek aynı zamanda kişinin ev hayatındaki mutluluğuna ve sizi mutlu edecek güzel gelişme ile haberlere yorulur. Dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır.

Dondurmacıdan lezzetli her çeşitten bir dondurma alıp yediğini görmek bir kız ya da erkek evladı olacağına delalet eder. Dondurma yenmesi barışın, bolluğun, bereketin ve paranın habercisidir. Yine Rüyada elma yediğini görmek, insanların hoşuna gitti bir malı yemekle tabir olunur.

Beyaz Dondurma Yemek

Yenilen beyaz dondurma rüyası, rüyayı görenin uzun süredir yaşanan sıkıntı ve sorunların biteceğine ve hastanın şifa bulacağına yorulur. Aynı zamanda beyaz dondurma yemek iş hayatında terfi almaya da delalettir. Rüyanızda beyaz dondurma yemeniz, bazı rüya yorumcularına göre kısmet anlamına da gelir.

Rüyada Külahta Dondurma Yemek

Külahta yenilen dondurma, başarının işaretidir. Külahta yediğiniz dondurmanın eridiğini gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir. Külahta dondurma yemek, bir müddettir durgun olan işlerinizin yeniden hareketleneceğine yorumlanır.

Rüyada Çikolatalı Dondurma Yemek

Çikolatalı dondurma yemek mutluluktur. İŞ ortağınız veya meslek arkadaşlarınızla konuşarak yeni bir düzen kurmak arzusunda olduğunuza delalet eder. Aynı zamanda çikolatalı dondurma yemek, işlerinize yeni yeni çeşitler katacağınıza ve yeni bir düzen peşinde olduğunuza işarettir.

Okunma: 126