Rüyada Patik Görmek

Rüyada Patik Görmek övgüye layık şahsiyete, malın zekatını vererek onu güvence altına almaya ve genel anlamda evliliğe işarettir. Rüyada giyilmemiş patik maldır. Bundan dolayı yeni patik giydiğini gören kimse malını korur ve muhafaza eder.

Rüyada Patik Giydiğini Görmek

Rüyanızda siyah bir patik giydiğinizi görmeniz; sizin varlıklı bir kimseyle evleneceğinize, beyaz patik giydiğinizi görmeniz; güzel biri ile evleneceğinize, kırmızı patik giydiğinizi görmeniz; iyi bir kişeyle evlenmeye işarettir. Rüyada yeşil patik giydiğinizi görmeniz; namuslu biriyle evleneceğinize, nakışlı bir patik giydiğinizi görmeniz; güzel huyları olan biri ile evleneceğinize yorumlanır.

Burada görülmektedir ki, rüyada giyilen patiğin rengi ne olursa olsun hepsinin tabir itibariyle ortak olan yönü evliliğe delalet etmesidir.

Rüyada Çocuk Patiği Hediye Almak
Rüyada patik çorap hediye almak, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak bazı yardımlar alacağına, alacağı yardımlar sayesinde işlerinin bereketli olacağına delalettir. Rüyada patik çorap hediye aldığını görmek, rüyayı gören kişinin elinde bulunan malı kadar çok daha hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Patik Örmek
Kısmetin olacak manasıdadır. Rüyasında patik ören kadın bekar ise kısmetinin hayırlı olacağı söylenir. Özellikle bekar kişilerin görmesi bu rüya hayırlı kısmet manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada patik örmek bazı rüya tabircilerine göre, kazancının artacağına, iş hayatında yaşanılacak olan bereket ve bolluk gibi şeylere de alamettir.

Rüyada Örgü Patik Görmek
Rüyanızda örgü patik gördüyseniz hayatını daha rahat şekilde kazanacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, huzurunun iyi olduğuna, mutlu bir hayat ya da eğlenceli bir hafta sonuna alamet etmektedir.Rüyada patik çorap görmek rüya sahibinin temiz bir faydalı bir işe başlayacağına, örgülü bebeklerin patiklerini görmek aileyle yaşanacak mutululuktur.

Rüyada Bebek Patiği Görmek
Kişinin rüyasında bebek patikleri görmesi, hayırlı gelişmelerin habercisi niteliğinde bir rüyadır. Bununla birlikte rüyasında bebeklerin patiğini gören kişinin, altında bulunduğu sorunların ortadan kalkacağına, mutluluklarının artacağına ve artık keyfine göre yaşayacağına alamet eder.

Okunma: 32