Rüyada Diş Kırılması

Rüyada diş kırılması görmek, baba tarafından bir akrabanın hastalığına yorumlanır. Rüyada diş akrabaya, kırılması ise hastalık demektir. Rüyada dış kırılması gören, bir akrabasının hastalığına işarettir. Yakın akrabanın yaşadığı sağlık sorunlarını ifade eder. Aynı zamanda, bazı sorunlardan dolayı aile bireylerinin yaşayacağı sıkıntılar anlamına gelmektedir.

Rüyada dişlerin kırılması özelliklerine göre, aileye, sülaleye, akrabaya, kız ve erkek evladın hastalığına alamettir. Rüyada diş kırılması, kırılan dişin bulunduğu yere göre tabir edilir.

Rüyada üst çenedeki diş kırıldığını görmek, baba tarafından bir akrabanın hastalığına yorumlanır.

Rüyada alt çenede diş kırıldığını görmek ise ana tarafından akrabanın hastalığına işarettir. Yine alt çenedeki iki ön dişin kırılması kendi neslinden meydana gelmiş olan en yakın birinin hastalığına işaret etmektedir.

Ibn-i Sîrîn'e göre, kişinin rüyada bir dişinin kırıldığını ve onu düştüğü yerde bulsa, rüya sahibi için bu rüya hayırlıdır.

Rüyada Diş Kırılması Görmek

Bazı kere de diş kırılması, insanın tedbirli olmasına ve gizli işlere delalet eder. Kişinin rüyada dişlerinde siyahlık veya noksanlık, yahut kırık bulunduğunu görmesi, yakınında meydana gelecek üzüntü ve kedere işarettir.

İbn-i Kesir demiştir ki: Rüyada dişlerin küçüklüğü güzellik, büyüklüğü de müjde ve beşaret ile tabir olunur. Rüyada diş parçalanması üzüntü ve kedere işaretle delalet etmektedir.

Bazen de rüyada diş parçalanması, söylenen fena bir sözden dolayı aile halkının işlerinin bozulmasına işaret eder.

Rüyada azı dişi kırılması, rüya sahibinin, akrabalarından biri hakkında üzüntülü bir haber alacağına delalet edilir. Takma yahut protez dişin kırılması da aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Diş Kırıldığını Görmek

Rüyada diş kırılması ve kanaması, maddi ve manevi sorunların herhangi bir sıkıntı yaratmadan ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada diş kırıldığını görmek, akrabalardan birisinin hastalanmasına, ölüm tehlikesi atlatmasına veya akrabalarla ilişkiyi kesmeye işarettir. Dişi kırılan kimsenin o dişin temsil ettiği kişiden ilişkisini kesmeye yahut ayrılmasına delalet eder.

Diş kırılması aynı zamanda gurbete yahut yolculuğa çıkmaya da yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerin kırılması, akrabalardan birisinin sağlık durumuna işarettir. Dişlerin kırılmasıyla ilgili rüyalar anne veya baba tarafındaki akrabaların sağlık durumuna yorulur. Rüyada dişlerin kırılması bir akraba hakkında alınacak üzüntülü bir habere yorumlanmaktadır.

Rüyada Çürük Diş Kırılması

Yaşanan kötü ve büyük sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Dost gibi görünen fakat hainlik düşünen bir kimseden kurtulmak şeklinde de tabir edilmektedir.

Okunma: 30