Rüyada Şato Görmek

Rüyada tarihi eski bir şato görmek, emlak ve arazi sahibi olmaya, para elde edeceğine büyük bir mülke kavuşacağına yorumlanır. Rüyada şato almak kendisine yararı olacak işler yapmaya, saray gibi evde yaşamaya işaret sayılır. Rüya sahibinin mutlu bir ömür süreceğine, arzuların yerine geleceğine tabir edilir. Evli bir kimse bir şato yaptırdığını ve çevresini de duvarlarla çevirdiğini görse, eşiyle mutlu bir ömür süreceğine, fakat yakınları tarafından kıskanıldığına işaret eder. Şato satmak kardan zarara, Rüyada şato aldığını görmek, kazanç getirecek işlere başlamaya, şatonun yıkıldığını görmek bir musibetin olacağına yorumlanır. Rüyada yıkılmış ve harap eski dökük bir şato görmenin anlamı iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin isteklerinin olmayacağına, hayalleriyle baş başa kalacağına delalettir.

Rüyada bir şatonun içinde kendinizi gördüyseniz, ailenizle birlikte huzur içinde mutlu bir hayat geçireceğinize, bütün hayallerinizi gerçekleştirmek için çok zengin olacağınız anlamına gelir. Rüyada görülen şato, güvence ve kazanım manasını taşır. Rüyada şato görülmesi; mal, mülk sahibi olmaktır. Rüyada eski bir şato satın aldığını görmek; büyük kar getirecek bir işe başlayacağınıza tabir edilir. Rüyasında bir şatoda oturduğunu gören kimsenin eline miras yoluyla mal geçeceğine işaret eder. Rüyada şato satmak ise zarara uğramaya, şatonun yıkılması; bir başkasını kıskanmaya, büyük ihtiraslara kapılamaya işarettir.

Şato rüyası aynı zamanda aile içindeki huzursuzluğun giderileceğine de alamettir. Bir kimse rüyada bir şatoya sahip olduğunu görse, rüya sahibinin arzuladığı şeylere kavuşacağına işaret eder. Rüyada etrafı surlarla, duvarlarla şato aldığını görmek, rüyayı görenin düşmanlarından çekindiğine, kendisini güven içinde hissetmek için bir çalışma içine gireceğine işaret eder. Eğer hapiste olan bir kimse buna benzer bir rüya görürse, rüyayı görenin mahpusluğunun devam edeceğine işarettir. Şayet rüyasında şatonun çevresindeki duvarların yıkıldığını görürse, bu rüya tersine yorumlanır, hayırlara delalet eder. Eğer yaptığı şatonun yıkıldığını görürse, yakınları tarafından rüyayı görene zarar verileceğine, mutluluğunu bozacaklarına hükmedilir. Yahut eşiyle arasının bozularak evliliklerinin bozulacağına işaret sayılır.

Rüyada şato bahçesinde bulunmak, bulunduğunu görmek rüya sahibinin yapacağı yatırıma tabir edilir. Rüyada deniz kenarında bir şatonun bahçesinde bulunmak, bulunduğunu görmek rüyayı gören kişi için insanlar arasında saygın ve sözü dinlenir bir kişi olacağına, bereketli bir çalışma işlerini yapacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar ağır bir kişi olacağına alamet eder. Şatonun bahçesi kısmettir. Bir kimsenin rüyasında şato içinde bulunması yeni isabetli kararlar alarak üretimde hayırlı paralar elde edeceğine yorumlanır.Yabancı bir memlekette büyük bir şatonun içinde bahçesinde bulunduğunuzu görmek, çok istediğiniz bir projeyi uygulamak için beklediğiniz imkân elde edeceğinize işarettir. Şatoyu yitilmiş ve harap bir halde görmek hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Okunma: 103