Rüyada Dadı görmek! Rüyada dadı olmak! Rüyada dadı olduğunu görmek

Rüyada dadı görmek yada dadı olduğunu görmek iyi bir habere işaret eder. Dadı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlı bir rüyadır. Çünkü dadılar çocuk terbiyecisidir. Rüyada dadısının elini öpüp duasını aldığını görmek, dünya ve ahiret memurluğunu ve Cenab-ı Hakk'ın rızasına işaret eder. Rüyada dadı görmek, doğacak bir çocuğa da yorumlanır. Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimse demektir.

Rüyada dadılık yapmak

Rüyasında dadılık yaptığını gören kimse, uzun ve zahmetli bir işe girecek demektir. Rüyada dadı olan, şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; değerli şeyleri güvenle teslim edilebilecek güvenilir ve emin bir kişi anlamına gelir.

Rüyada dadısı olduğunu görmek

Rüyasında bir dadısı olduğunu ve ondan küçük yasinda dinlediği masalları tekrar anlatmasını rica ettiğini görmek, eger bir yardıma ihtiyaci varsa, mutlaka beklediği yerden yardım göreceğine; öyle bir yardım beklemiyorsa, bulunduğu işinden daha fazla para kazanacağı bir mevkie geleceğine delalet eder.

Rüyada dadısının elini öpmek

Dadısının elini öperek duasını aldığını gören, Allah'ın (C.C) rızasını almış bir kuludur. Bu rüya dünyada ve ahirette işlerinin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada dadı, dürüst çalismaya yorumlanir. Islerinizde dogrulukla ve gayretle çalismaniz için tavsiyelerde bulunan büyüklerinize bas egerek, onlarin nasihatlerini açik kulakla dinlemeniz, bu rüyanin size anlatmak istedigi hakikatlardir.

Okunma: 100