Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada temiz çamaşır görmek sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Rüyada çamaşır yıkamak uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Çamaşır asmak evle ilgili bir belanın defedilmesidir.

Rüyada temiz çamaşır sağlık anlamına gelir. Kirli çamaşır sağlığı etkileyen alışkanlıklardır. Çamaşır almak gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine işarettir.

Rüyada Çamaşır satmak kısa bir süre sonra ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza işarettir. Çamaşır asmak ev içinde belanın savuşturulmasıdır. Rüyada çamaşır gören çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada çamaşır görmek yeniliklerle yorumlanır. Rüyada çamaşır değiştirmek, evlenmeye; çamaşır yıkadığını görmek, yolculuğa çıkacağına yorulur. Bir dükkândan iç çamaşırları saatin aldığını görmek, yeni arkadaş ve dostlar edineceğine işaret etmektedir.

Bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa işarettir. Salimi'ye göre: Çamaşır görmek, çok istediği bir ise başlayacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada çamaşır görmesi, keder ve dertlerden kurtulacağına işarettir.

Okunma: 99