Rüyada Nakış İşlemek

Rüyada nakış işlemek hayır ve menfaate ermektir. Rüyada nakış işlediğini görmek emeğinin karşılığını almaya, işlenmiş nakış görmeniz helal rızk elde edeceğinize, nakışlı örtü görülmesi ise bereketli kazanç ve helal rızka delalet eder. Rüyasında nakış kazanç sağlanan işlerdir. Bir kimse rüyasında nakışlı bir şey görse iş konusunda büyük başarı elde edeceğine delildir.

Rüyada Nakış işlemek sabır ve irade gücüne, emek ve göz nuruyla hak edilen sevinç ve mutluluğa yorumlanır. Bekâr erkeğin nakışlı şeyler görmesi evlenmeye yorulur. Nakış işleyen birini görmek sünnet i seniyyeye uyan kimseye delildir. Taş yahut mermere nakış yapmak cahil kimselere hile yapmaya yorumlanır. Bakırların nakışçısı baş ağrılarına ve düşmanlığa; altın ve gümüş nakışçısı belirgin hikmete, işi gereği gibi yapmaya tabir edilir.

Rüyada Nakış Görmek; rüya sahibinin, iş konusunda kendisinden daha deneyimli birinden göreceği yardım neticesinde büyük başarılar elde edeceğine işarettir. Rüya sahibi hiç olmadığı kadar iyi bir işe sahip olacağını gösterir. Rüyada işlenmiş nakış görmek hayırlı iş ve iyiliktir.

Rüyada kasnakta bir nakış işlemek, işlediğinizi veya işleyen birini görmeniz, büyük bir kimseden hayırlı bir yardım göreceğinize yorulur. Rüya sahibi fakir ise oldukça bol bir hayata kavuşacağına, zengin iseniz daha da zengin olacağınıza delalet eder.

Rüyada nakış işleyen birini görmek, işlerinizde başarıya ererken aşk hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza işarettir. Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada başkaşının nakış işlediğini görmek; kendinize bakmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada nakışçı görmek, sünnet-i salihaya işarettir. Bazen de nakışçıyı görmek, bir işi layıkıyla yapmaya işarettir. Nakışçı görmenin, dünya mağrur ve meftun olan ve kadınları süsleyen bir kimseye işaret edeceği seklinde tabir edilmiştir. Nakışçı kadın berberine, kuaföre ve kadınları süsleyen diğer meslek ehline delalet eder.

Okunma: 98