Rüyada Yamyam Görmek

Rüyada yamyam görülmesi ne şekilde görüldüğüne bağlı olarak rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada yamyam görmek, iyi yürekli, doğru ve anlayışlı kişilerle, güzel insanlarla tanışacağınıza işarettir. Gerçek hayata yamyam, daha çok din, tapınma, büyü vb. amaçlarla insan eti yiyen (kimse) olarak ifade edilmektedir. Rüyada yamyam görülmesi çeşitli şekillerde tabir olunur:

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yamyam görmek; şimdiye kadar fena olarak tanıdığınız bir kimsenin hiç de düşündüğünüz gibi kötü olmadığına yorulmaktadır. Ayrıca yamyam rüyasını gören kişinin ev ve iş hayatınızda çok nazik zamanlar geçireceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda asabi mizaçlı bir kimse ile yol arkadaşlığı yağacağınıza delalet eder.

Rüyada yamyam görmek eğer gördüğünüz yamyam güler yüzlü ise; sıkıntılarınızdan kurtulacağınız demektir. Kişinin rüyasında yamyam görmesi refaha kavuşacağı anlamına da gelmektedir. Eğer yamyam size bir şey veriyorsa; elinize geçecek mal veya paraya delalet etmektedir. Rızkınızın artacağı, yardım göreceğiniz anlamındadır.

Rüyada yamyamdan kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Rüya sahibi olarak yamyamdan korkarak ve koşarak kaçtığınızı görmeniz ise aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir.

Rüyada bir yamyam veya yamyamların sizi yediğini görmeniz; kuvvete, çevrenizde sizden çıkar sağlamaya çalışan insanların olduğuna delalet eder. Yamyamın etinizden yediğini görmeniz mal ve paranızdan faydalanmaya çalışan insanların varlığına işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya çevrenize dikkat etmeniz gerektiğine uyarıdır. Son olarak rüyada yamyam, iyi yürekli ve anlayışlı kişilerle tanışacağınıza işarettir.

Okunma: 109