Rüyada padişah görmek ne demek? Padişah görmek ne anlama gelir!

Rüyada padişah görmek; mutlu bir evliliğe, evli iseniz çok mutlu bir hayat süreceğinize işarettir. Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Padişah gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen üstün sayılan birinden destek görür. Rüyada padişah görülmesi mutluluk, evlilik, devlet, iş ve zenginlikle yorumlanır. Rüyada padisah görmek, yükselmeye ve ilerlemeye isarettir.

Bekâr bir kimsenin rüyasında bir padişah görmesi; o kimsenin mutlu bir evlilik yapacağına, eğer yeni bir iş kurmak düşüncesinde ise; o kişinin kısa zamanda başarı göstererek rakiplerinden daha yüksek bir seviyeye geleceğine işarettir.

Rüyada padişah rüyasını gören memur ise, hiç beklemediği bir sırada daha yüksek bir mevkiye geleceğine delalet eder.

Rüyada Padişah görmek, olağanüstü mutlu bir Rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına işarettir.

Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

Rüyada tahtına kurulmuş bir padişah görmek. izzete, şerefe, kuvvet ve kudrete delâlet eder.

Ibn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki: Rüyada sultan veya padişah görmek, on iki veçhe ile tâbir olunur:
a) İmamet,
b) İlim,
c) Hitabet,
d) Şöhret,
e) Hüküm,
f) Hükme inkiyad,
g) Güzel yüz,
h) İzz ü devlet,
i) Şeref,
j) Yükseklik,
k) Nimet,
l) Kuvvet.

Rüyada adaletli bir sultanı veya padişahı görmek, dünya ve ahirette murada ermeye işarettir.

Danyal (a.s.) demiştir ki: Rüyada sultanın rüzgâra tasarrui eylediğini görmek, onun hükmünün güzelliğine ve emrinin genişliğine delâlet eder.

Rüyada başından sarığını veya elbisesinden bir şeyi padişahın aldığını görmek, rüya sahibinin malının elinden gitmesine delâlet eder. Eğer o kişi memur ise, memurluktan azledilir.

Rüyada padişahla beraber bir yorgan altına girdiğini görmek, sultandan gelecek mal ve hayra alâmettir.

Okunma: 121