Rüyada Tecavüze Uğramak Görmek

Rüyada tecavüze uğramak aşk hayatında yaşanacak kötü dönemlere işaret etmekteymiş. Rüyada tecavüze uğramak , aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız kötü günler geçireceksiniz demektir.

Rüyalar insanın ruh hali, iç dünyasının uykudaki yansımasıdır...İnsanlar, hayatında belli bir ilişkiye zorlandığında ya da kişisel alanına sürekli müdahale gösterildiğinde bu tür rüyaları görebiliyorlar..

Tecavüz, bir tarafın kurduğu baskıdır. Bu durumda kişi, aslında istemediği şeylere boyun eğmiştir. Bunu yaptıranın kim olduğu önemli değildir.

Sonuç olarak kişi yapmak istemediklerine zorlanmıştır ...

Rüyada tecavüze uğramak; genç kizlar tarafından sık görülen bir rüyadır ve bundan bahsedilmek istenmez...

İçinde bulunduğunuz bir durumdan dolayı;Korku,endişe duyduğunuza yorumlanır...

Hayatınızın yolunda gitmediği ,Yorulduğunuzu, sıkıntılı günler yaşayacağınıza bazı şeylerin eksikliğini veya ezikliğini yaşadığınızı da gösterir.

iradenizin hakkını verin !!İrade, Allah'ın bize verdiği en büyük hediyelerden biridir. Çünkü biz irademizle doğru kararlar veririz.

bu şu demektir;Bu insan iyi olabilir ama Siz bundan rahatsiz ve huzursuz oluyorsunuz ama sadece O kirilmasin diye de bu ilişkiyi;

Sürdürmek kendi iradenize karşi gelmek hakkını verememektir..

insanın yanlış bir tavır içerisinde olduğu zaman huzursuz oluyor... Huzursuz bir insan ne kendini ne de karşısındakine huzur verebilir...

Okunma: 163