Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek tatil anlamını taşır. Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatil demektir. Rüyada park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalınması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.

Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile anlamındadır. Güzel bir parkta dolaştığınızı gördüyseniz hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir. Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir. Yemyeşil, çiçekli, çimenli park kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.

Rüyanızda bir parkta yalnız başınıza dolaştığınızı görmek, kısmetinizin her hususta açık olduğuna, çok mutlu bir evlilik yapacağınıza delalet eder. Rüya sahibi evliyse aynı şekilde ev halkından birisini evlendireceğine, alie hayatınızda çok mutlu ve sevinçli zamanlar geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada kendini güzel bir parkta gezerken görmek; kısmetinin artacağına yorumlanır. Rüya sahibi bekarsa, kısa bir zamanda kısmetinin açılıp evleneceğine işaret etmektedir. Rüyada harap olmuş, yıkık virane bir park görmek; işlerinin bozulacağına işaretle delalet etmektedir. Parkta bulunan çiçekleri kurumuş olarak görmek; rüya sahibinin eşi yahut bir akrabası ile sorunlar yaşayacağına yorulur. Rüyada parkı su basmış olarak görmek; sıkıntılara, parkı yanarken görmek; evdekilerden birinin huzursuzluğuna işarettir.

Okunma: 109