Rüyada örgü örmek ne demek? Örgü Örmek Ne anlama gelir?

Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, herkes için geleceği parlak bir arkadaşlık demektir. Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, hayırlı ve faydalı bir işe, geleceği parlak bir arkadaşlığa yorumlanır. Kişinin kendi gayreti, emeği, zekası ile bir işten başarı sağlayacağına işarettir. Rüyasında örgü ören hayırlı ve güzel işlere başlaycağının işaretidir.

Kişinin rüyada örülmüş bir şey görmesi; o kişinin birçok meseleleri çözmesi için kendisine başvurulacağına tabir edilir. Ev halkının birtakım pürüzlerinin çözümü için onlara yardımcı olacağına işarettir. Ailede meydana gelen bazı problemlerin çözümü için yeni kendisine müracaat edileceğine alamettir.

Rüyada örgü yapmak

Rüyada örgü yaptığını görmek, dost ve akraba arasında mevkinin artacağına ve helâl mala delâlet eder. Rüyada kendisinin örgü ördüğünü görmek, emin, sağlam ve metanetli olmaya delâlet eder.

Rüyada örgü öreni görmek

Örgü ören bir kimseyi görmek, işlerde yardımcıya işarettir. Bu rüya şerefe, yüksek mertebelere ve büyük kişilerle dostluğa da delâlet eder. Rüyada birinin örgü ördüğünü görmek, dinin güzelliğine ve gönül safasına tabir edilir.

Rüyada birinin örgü ördüğünü görmek

Rüyada erkek yada kadın olsun harhangi birinin örgü şişiyle örgü ördüğünü görmekse, fakir ise zengin olmaya, dağınık işlerin toparlanmasına, bozuk hâlin düzelmesine işaret eder.

Rüyada bir seyi örülmüs olarak görmeniz, bir çok meseleleri çözmek için size basvurulacagina, ev balkinin bazi problemlerinin çözümü için onlara yardimci olacaginiza; mahallede meydana gelen bazi güçlüklerin üstesinden gelinmesi için yine sizin yardiminiza basvurulacagina delalet eder.

Rüyada bir seyi ördügünüzü görmek, yolculuk, çorap, fanila, kazak gibi seyleri ördügünüzü görmek, fakirlere yardim edeceginize, bir hayir cemiyetine bagista bulunacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada her hangi birsey ördügünü görmek, mal veya isini kaybetmesine isarettir.

Okunma: 129