Rüyada Kütük Görmek

Rüyada kasapların, kebapçı yahut diğer meslek erbabının kullandıkları kütük görmek rüya sahibinin fayda elde edeceği geçime işarettir. Biçimli fakat bir maksat için kullanılmayan kütük kadının yahut sanat ehli kimsenin eğriliğine, hile yapmasına yorulur. Yerde duran ağaç kütüğü yani odun kütük hareketsizliğe ve haylazlığa delalet eder. Rüyada ağaç kütüğü görmek, rüyayı görenin yaşamı boyunca mutlu geçeceğine ve ömrünün uzun olacağı anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibinin aile hayatında çok mutlu olacağına ve yaşamı boyunca tatlı anlar süreceğine yorulur. Ağaç kütüğü görmek kişinin içinde bulunduğu üzüntülerinin artık son bulacağı demektir. Rüyada kütük görmek, ailenizin soyunu yürütmek için bir erkek evladınızın olmasını şiddetle istediğinize yorumlanır. Yanan kütük aynı zamanda sizin ve aile bireylerinizin sağlığı ile de ilgili bir rüyadır.

Rüyada görülen kütük, evin erkeğine işaret eder. Kütük yuvarlamak yuvaya veya yapı olarak da yorumlanır. Kişinin kütük yuvarladığını görmesi, alınacak bir eve işaret sayılır. Kimi zaman kütük sökmek, bol kazanç olarak tanımlanır. Baltayla kütük kırmak zenginlik ve rahatlık olarak da ifade edilir. Bazen kütüğü söktüğünü görmek cahil, kaba, nezaket kurallarına uymayan görgüsüz bir kimseye işaret eder. Bazen da suda ağaç kütük odun görmek, rüya sahibinin bereketli bir işe gireceğine, sağlığına ya da uzun ömür süreceği manasına gelir.

Rüyada et kütüğü görmek, insanlari birbirine kiskirtir, ugrastirmayi,düsmanlik ve münakasa gibi seylerin arasina sokulmayi arzu eden münafik bir kimseye isarettir.

Okunma: 104