Rüyada Iő,[Z��휛YZ

Rüyada ışıldak görmek sizi iyi günlerin beklediğine ümitlerinizin birer birer hakikat olacaklarına, projelerinizin tahakkuk edeceğine işarettir. Rüyada ışıldak huzurlu bir yuvanın işaretidir. Kişinin rüyasında ışıldak görmesi iş hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmelere alamettir. Bir vapur veya bir savaş sahasında kullanılan ışıldak görmek ise gelecekte sizi çok iyi günlerin beklediğine yorumlanır.

Işıldak; dar ve uzun bir ışın demeti çıkaran, karanlıkta belli bir hedefi aydınlatmak için kullanılan ışık kaynağıdır. Rüyada ışığı parlak bir şekilde yanar halde büyük ışıldak görmek, sevinçli habere, şeref ve saadete, evlenmeye, kazanç ve kara işaret eder. Işığı olmayan, sönük halde ışıldak görmek, evinize çökecek karanlığa, hastalığa ve işlerin zorluğuna işaret eder.

Rüyada Işıldak Almak; Nefse hâkim olmak, başkalarının lafıyla hareket etmeyeceğinize yorumlanır. Rüyada bir zücaciye dükkânından ışıldak satın aldığını görmek kişinin tüm fırsatları en mantıklı şekilde değerlendireceğini işaret eder. Rüya tabirlerine göre rüya sahibinin geleceğinin aydınlık olacağına işarettir.

Rüyada Işıldak Yakmak; rüyayı gören kişinin akrabalarıyla çok iyi geçineceği, toplumda sevilen ve saygı gören birisi olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında ışıldak görmesi yaşayacağı hayırlı olayların habercisidir. Ayrıca rüyasında ışıldak gören kimse sevdiklerine ve yakınlarına umut ışığı olur.

Okunma: 112