Rüyada Harita Görmek

Rüyada harita görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında bir haritayı incelediğini gören uzun bir yolculuğa çıkar. Bir harita çizdiğini görmek, eğer haritayı tamamlarsa, kendi sine bir is teklif edileceğine ve onun da kabul edeceği demektir. Tamamlayamamak, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyasında yolda birisinin kendisine bir harita göstererek yol sorduğunu görmek, beklemediği ve tanımadığı bir kişiden bir haber alacağına ve ondan menfaat göreceğine delalet eder. Kimi tabircilere göre Rüyada haritanın anlamı; iş hayatınızda canınızı sıkacak bazı değişiklikler olacak. Fakat kısa sürede işler yoluna girecek, hayal kırıklığına uğrayacaksınız; fakat kısa sürede işleriniz yine yoluna girecek.

Kişi, ayrıntılarına dikkat etmek zorunda kalacağı bir işe girer. Görülen harita belli bir yere ait ise kişi o yerle ilgili bir yolculuk yapar veya kısmet alır. Rüyada harita görmek, dağınık işleri toparlamaya işarettir.

Rüyada fiziki yol haritası görmek, kara ve deniz yolculuğuna, uçakla seyahat yapmaya, gezip görülmek istenen yerlere işarettir. Siyasi harita görmek, sınır anlaşmazlıklarına işaret eder. Bazen define haritası görmek, dış ülkelerde görev almaya işaret eder. Bir haritayı katlanarak dürüldüğünü görmek, saltanat ve yönetime işarettir Rüyada harita görmek, para kazanmak için seyahat yapmaya veya bir pazarlamacıya işaret eder. Bir yerin haritasını çizdiğini görmek, mülk edinmeye işaret eder.

Haritada görülen akarsular, insan vücudundaki kan damarlarına veya boşaltım sistemine; yollar, sinir ve kaslara; dağlar ise kol ve bacaklara işaret eder. Bunlarda görülen olumsuz bir durum, temsil ettikleri şeyle yorumlanır.

Rüyada görülen harita, kadını simgeler. Ayrıca, yolculuğu, yuvayı, mülkü, uzaktan gelecek bir haberi çağrıştırır. Bazen da yeni bir iş veya arkadaş olarak yorumlanır. Kimi zaman ise, sevdiklerinden ayrı kalanların buluşacaklarına işaret sayılır.

Bir kimse rüyada haritanın karşısına geçip onu incelediğini görse, rüya sahibinin eşiyle ilgilendiğini ona her bakımdan yardımcı bir eş olduğuna işaret eder. Rüyada harita satın aldığını görmek, rüyayı görenin yolculuk hazırlığı yapacağına yorumlanır. Bir kimse kendine harita verildiğini görse, rüyayı görene bir armağanın geleceğine işarettir.

Bekâr bir kimsenin harita görmesi, o kişinin yeni bir arkadaşla tanışacağına yorumlanır. Hasta bir kimsenin harita görmesi ise o kişinin yatağından kalkacağına hükmedilir. Yolculukta bulunan bir kimse rüyada harita görse, rüya sahibinin işlerini yoluna koyup memleketine döneceğine işaret eder. Eğer gördüğü harita yırtılmış incelenmeyecek derecede yıpranmışsa rüya aksine yorumlanır.

Değişik unsurları içeren bir işi üstünkörü ele almaya ve bundan dolayı muvaffak olamamaya, Bazen atlas insanın iç dünyasındaki zenginliğe ve çok yönlülüğe, İnsanın elinde dürülen harita saltanat ve yönetime delalet eder.

Bir atlasa baktığınızı görmek, başladığınız bir işi titiz bir şekilde sona erdireceğiniz anlamına gelir.

Başladığınız bir işi titizlikle bitireceksiniz.

Okunma: 32