Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada daktilo görmek, sevinçli ve rüya sahibinin mutlu olacağı bir gelişmenin habercisidir. Bir kurumda veya iş yerinde daktilo kullandığını, daktiloda yazı yazdığını görmek, işsiz kimsenin iş bulmasına, işi olanlar için işlerinde ilerleyip kazan sağlanacağına işarettir. Daktilo rüyası işsiz kimsenin iş bulmasına, çalışan kimsenin bir sorunla karşılaşmamasına işarettir.

Rüyada daktilo görmek, sevinçli bir haber almaya işarettir. Evinde bir daktilo olduğunu görmek, bir iş veya görev için başvuruda bulunmaya işarettir. Rüyada bozuk bir daktiloyla yazı yazmak, başvurularına olumlu bir cevap alamamaya işarettir. Rüyada bir kimse daktilo ile yazı yazmak istediğini fakat daktilonun bozuk olduğunu görse, rüya sahibinin eşiyle anlaşamadığını gösterir. Rüyada daktiloyla yazamamak yahut karmakarışık yazı görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Daktilo ile boş bir sayfaya yazı yazmak, mirasa işarettir.

Rüyada antika daktilo görmek farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir. Dul bir kadın için rüyada antika daktilo varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olacağınıza işarettir. Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz. Eğer yabancı birinin daktilo ile yazı yazdığını görse, o kimsenin beklediği haberin geleceğine hükmedilir.

Rüyada daktilo görmek, bir şirkete ortak olmak için hisse senedi satın alacağınıza veya borsadan devlet tahvili satın alacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada daktilo rüya sahibinin haline göre tabir edilir. Takva ve ilim sahibi birisi ise halkın onun ilminden istifade edeceğine Ehli dünyanın görmesi ise yaptığı işlerle insanları mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada daktilo görmek, devlet kapısında çalışan küçük görevli bir kimse olarak yorumlanır. Rüyada daktiloyla yazan birini görmek, mirasa ya da gelecek bir mektuba işaret eder. Kimi zaman ise, toplantı, boşanma, emir ve hizmetçiyi çağrıştırır. Daktilo görmek, genellikle hayırla yorumlanır. Rüyada daktilo bulmak, şayet kendisini bir çok daktilonun bulunduğu bir yerde görürse, rüyayı görenin bulunduğu yerden yükseleceğine işarettir.

Rüyada daktilo görmek, sevinç ve sürür duymaya, huzur ve mutluluğa işarettir. Rüyada daktilo hediye aldığını gören bir kimse, eğer devlet dairesinde görevli ise, amirlerinin kendisinden hoşnut olacaklarına işaret eder. Eğer daktilo ile yazdığını, sonra yazdıklarını beğenmeyip yırttığını görürse, o kimsenin bulunduğu işten ayrılacağına hükmedilir. Mahkemelik olan bir kimse rüyada kendisini hakimin karşısında görür, hakimin de daktilo ile bir şeyler yazdırdığını görürse, rüya sahibinin davayı kazanacağına işaret eder.

Okunma: 98