Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada eski yahut yeni belediye başkanı görmek, insanlara faydalı olan bir kimseye, dert ve sorun dinlemekten bunalmış bir yetkiliye işarettir. Rüyada belediye başkanı olduğunu görmek, kendisine ulaştırılacak bir şikayete işaret eder. Kişinin rüyasında belediye başkanı görmesi önderlik, muktedir olma, kişinin yüce bir makama geleceği demektir. Rüyada belediye başkanını görmek haysiyet, ilim, hitabet, şöhret, hüküm ve güzellikle yorumlanır.

Rüyada belediye başkanıyla konuşmak güler yüzlü, sevinçli, ikram ve ihsanda bulunan kimselerle tanışacağına, ayrıca belediye başkanı ile sohbet etmek kendisi ve ülkesi için hayırlı gelişmelere ve iyiliğe işarettir. Rüyada belediye başkanıyla konuştuğunu veya onunla yemek yediğini görmek, saygınlık kazanmaya, şöhret ve nimete nail olmaya; borçtan, hapislikten, yoksulluktan kurtulmaya, korktuğu şeylerden güvende olmaya işarettir.

Rüyada belediye başkanı olmak, bekâr kimse için evlenmeye, evliler için dünya işlerinin düzelmesine ve diğer hayırlara işaret eder. Bir kimsenin rüyasında belediye başkanı olduğunu görmesi, güç ve kudretinin artacağına, yüksek mevkilere geleceğine ve halk arasında saygınlık kazanacağına yorumlanır.

Rüyada büyükşehir belediye başkanı görmek büyük makam ve şerefe, korku ve kaygılardan güvende olmaya, ülkesi için büyük fedakârlıklarda bulunmaya işarettir. Kişinin rüyasında büyükşehir belediye başkanını görmesi devlet kademesinde önemli bir göreve getirileceğini gösterir.

Rüyada Belediye Başkanının eve gelmesi arzu ettiği şeye kavuşmaya yorumlanır. Rüyada belediye başkanıyla tokalaştığını gören kimse, bir göreve getirilir veya hayırlı bir rızık kazanır.

Rüyada belediye başkanı ile yemek yemek hayır ve berekete kavuşmaya işarettir. Denilmiştir ki rüyada bir belediye başkanıyla yemek yediğini gören kişi halktan büyük ilgi görür, makam ve itibar kazanır ve muradına erer.

Rüyada görülen belediye başkanları dünya güzelliklerine, maddi ve manevi hayırlara, her türlü üzüntü ve kederden kurtulmaya, sevinç ve mutluluğa delalet eder.

Okunma: 109