Garanti birikim hesabi ne ise yarar?

Garanti birikim hesabi ne ise yarar?

Katkı Garanti birikim hesabi ne ise yarar? by Admin Haziran 13, 2020

İçindekiler

Garanti birikim hesabı ne işe yarar?

Siz biriktirin, biz birikimlerinizi artıralım. Kolay Birikim Hesabı’nızda birikimlerinizi TL cinsinden yapabilirsiniz. Aylık minimum birikim tutarı 75 TL’dir. İstediğiniz zaman, minimum 50 TL olacak şekilde Şube, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve ATM’lerden hesaba para yatırabilirsiniz.

Akbank Birikim Hesabı Nasıl Açılır?

Mevduat Birikim Hesabı nasıl açılır? ​Tüm Akbank Şubelerinden veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nden tek bir talimatla Mevduat Birikim Hesabı açtırabilirsiniz.

Garanti harcadıkça biriktir ne oluyor?

Harcadıkça Biriktir birikim tutarı, kredi kartınıza alışveriş olarak yansıtılır. Birikim tutarı, kartınızın son ödeme tarihinde birikim hesabınıza aktarılır ve günlük faizle değerlenmeye başlar. Birikim tutarı, kartınızda yeterli limit varsa tahsil edilir.

Bonus Trink ne demek?

Bonus Trink Garanti Bankası’nın temassız ve aynı zamanda Bonus özellikli kredi kartı. 35 TL ve altı ödemelerde temassız ve şifresiz kullanım özelliği sayesinde pratiklik sunan Bonus Trink sahip olduğu diğer özelliklerle de alışverişleri daha keyifli hale getiriyor.

Birikim Hesabı Nasıl Açılır?

Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz ya da müşterisi olmadığınız bir bankadan birikim hesabı açtırmak istiyorsanız, hesap açtırmak istediğiniz bankaya ait bir şubeye nüfus cüzdanınızla giderek talepte bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası birikim hedefi nedir?

Birikim Hedefi, 3-12 ay arasında, alt ya da üst limit olmaksızın, hedef doğrultusunda birikim yapmanızı sağlar. Birikim Hedefi hesaptaki bakiye için her gece gecelik faiz kazandırır.

Garanti Bonus Trink banka kartı mı?

Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Paranın kartı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

Bonus Trink kredi kartı nedir?

Bonus Trink Kredi Kartı Bonus Trink Garanti Bankası’nın temassız ve aynı zamanda Bonus özellikli kredi kartı. 35 TL ve altı ödemelerde temassız ve şifresiz kullanım özelliği sayesinde pratiklik sunan Bonus Trink sahip olduğu diğer özelliklerle de alışverişleri daha keyifli hale getiriyor.

Okunma: 34