Rüyada Yapıştırıcı Görmek

Yapıştırıcı tecrübeli, işinin ehli ve ara bulmayı sevin bir kimseyi gösterir. Ayrıca rüyada yapıştırıcı görmek, kötü ahlaklı, kaçak ve hırsızın yakalanıp cezalandırılmalarına delalet eder. Aynı zamanda rüyada yapıştırıcı, insanlarla iyi geçinen biri demektir. Rüyayı gören kişinin çok büyük kazanç elde edeceği manasındadır. Ayrıca rüyada yapıştırıcı görmek insanların arasını bulan bir kimseye işarettir. Rüyada yapıştırıcı sürmek, ilim ve hikmete, hayır, kazanç ve berekete işarettir. Rüyayı görenin işinin ehli, zor işlerde tecrübe kazanmış biri olacağı anlamına gelir. Düzenbaz, hırsız, hilekar, dolandırıcı ve ya kaçak bir kimse Rüyada yapıştırıcı görse, yakayı ele verir. Onun tutuklanıp ele geçmesine ve hapsine delâlet eder. Rüyada görülen her türlü yapıştırıcı, hırsız veya düzen bozucu kimselerin yakalanmasına işarettir. Yine rüyada her yapıştırıcı maddenin tâbiri hırsız ve kaçak kişilerin tutulmasına delâlet eder.

Rüyada Japon yapıştırıcı görmek Rüyayı görenin tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca bu kötü durumun bitireceğini anlatılar. Ayrıca sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğini göstermektedir. Genel olarak rüyayı görenin ekonomik gücün çoğalacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yapıştırıcı görmek, çetin ve zor işlerde tecrübeli, insanların aralarını bulan, ahlaklı ve işinin ehli bir kimseye delâlet eder. Çünkü yapıştırıcı, dağınık şeyleri bir araya getirir ve yapıştırır.

Rüyada yapıştırıcı almak ve ya aldığını görmek başkasının malının artakalanından istifade etmeye alamettir. Birine yapıştırıcı verdiğini görmek ise malının fazlasından o kimseye vermeye işarettir. Rüyasında yapıştırıcı aldığını gören, büyük ve saygın bir kimseden mal ve menfaate eder ve ondan yardım görür.

Rüyada eline yapıştırıcı bulaşması, rüyayı gören kişi teşebbüs ettiği işlerden yarar sağlar. Rüyada üzerine yapıştırıcı dökülmesi ise, çetin işlerde tecrübeli, insanların aralarını bulan, işinin ehli bir kimseyi işaret etmektedir. Ayrıca her istediğini alabileceğine delildir.

Okunma: 90