Rüyada Maşa Görmek

Rüyada maşa görmek hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, maşa aleti ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder. Kişinin rüyasında maşa görmesi, sevdiği bir kimseye kavuşacağına, iyi haberler demektir. Bir kişinin rüyasında maşa görmesi sevdiğine kavuşacağına, güzel ve sevinç duyacağı haberler alacağına yorumlanır. Maşa rüyası kişinin işlerini kolaylıkla halledeceğini ve yardım göreceğini anlatır.

Rüyada maşa görmek, hükümetle halk arasında idarecilik ve devletin emirlerini bildiren kişi ile tabir olunur. Bazılarına göre; rüyada maşa, büyük bir kimseden yardım göreceğine delalet eder. Maşa ile ateşi karıştırmak, islerinin düzene girmesi için bazı yerlere başvurduğuna işarettir. Maşa ile oynarken elinin yandığını görmek, bazı kimselerden zarar göreceğine delildir.

Rüyada maşa, halkın devletle ilişkilerini düzenleyen, devletin istek ve emirlerini halka duyuran bir yetkiliye işarettir. Bazen maşa görmek, biri adına iş görmeye veya risk almaya işarettir. Rüyada maşa ile ateş közü veya ateşten bir şey aldığını görmek, önemli bir devlet görevine getirilmeye veya hükümetten menfaat sağlamaya işarettir.

Rüyada maşa tutmak, yardımcı bir kimseyi ifade eder. Bazen haber ileten, veya bir başkası hesabına iş gören bir kişiye işaret eder. Kişinin rüyasında maşa tutması gelecek sevinçli bir habere yorumlanır. Bazen da işlerin düzeleceğine kazancın artacağına işaret sayılır. Bazı yorumculara göre rüyada maşa tutmak, tuttuğunu görmek maşayı evin çocukları olarak tanımlamışlardır. Kimi zaman ise, zengin hatırı sayılır bir kimseden gelecek olan büyük bir yardım olduğuna hükmedilir.

Rüyada maşayla saç yapmak, kişinin kendini iyi hissedecek gelişlerin yaşanacağını, sevdikleriyle buluşup iyi vakit geçireceğine ve ailesiyle , mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanır. kişinin rüyasında saç maşa yaptırdığını görmesi keyifli geçecek günlere de işaret eder. Rüyada maşayla saç yapmak, yaptırdığını görmek , zahmetle çekmeden ele geçecek kazanca, sorunların üstesinden gelineceğine, daha iyi kazanca ve nimet anlamını ifade eder.

Okunma: 116