Rüyada Kum Saati Görmek

Kum saatinin alt ve üst iki sisesi iki çocuk veya iki kardes yahut iki ortaktir. Bir kimsenin Rüyada kum saatinde meydana geldigini gördügü seyin hayir ve serden tabiri, anlattigimiz kimselere aittir. Bazen de kum saati, sahibi için bezek ve güzellige isarettir.

Kadın için süslenme ve güzelliğe; erkek ve kadına ortaklardan her birine, iki çocuk ya da iki kardeşe delalet eder. Vaktinizi hiçbir yararı olmayacak işlerle harcıyorsunuz demektir.

Kum saati görmek, hem hayra hem serre yorumlanir. Çünkü kum saati alt ve üst iki cam yuvarlaktan ibarettir. Bu yuvarlaklarin her biri ayri ayri seylerle tabir edilir. Iki çocuk, iki kardes iki ortak, anne baba gibi. Bir kimsenin rüyasinda gördügü kum saatindeki olaylar, bu çiftler dikkate alinarak, rüyanin sekline göre yorumlanir. Kum saatinin alt ve üst iki sisesi iki çocuk veya iki kardes yahut iki ortaktir. Bir kimsenin rüyada kum saatinde meydana geldigini gördügü seyin hayir ve serden tabiri, anlattiginiiz kimselere aittir. Bazen de kum saati, sahibi için bezek ve güzellige isarettir.

Okunma: 1