Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek ve bunu kullanmak, sevinç ve mutluluğa, misafirin geleceğine, eş ve çocukların sağlık ve esenlik içinde olmasına ve güzel bir isim yapmaya işarettir. Rüyada kolonya almak, aile ve akraba tarafından takdir edilmeye işaret eder. Kişinin rüyasında kolonya satın alması mutlu bir evliliği olan kimseye ve onun çocuklarına işarettir. Rüyada kolonya satın almak sevinilecek haberlerin geleceğini, evli çiftlere ve onların çocukları anlamına gelmektedir. Rüyada kolonya satan birini görmek, sevinçli bir haber almaya işarettir.

Rüyada kolonya şişesi, insanın eşine veya aile fertlerinden birine işaret eder. Bazen bol kolonya şişesi görülmesi, endişe ve kaygıya işarettir. Rüyada misafire kolonya dökmek; yaptığınız iyiliklerin taktir edilmesine işarettir. Kolonya içmek, aile ve akraba tarafından takdir edilmeye işaret eder. Kişinin misafire kolonya dökmesi, sevinç ve ferahlık duyacağı demektir.

Rüyada kolonya koklamak, insanlara kolonya ikram ettiğini veya yanında bulunan kolonyaları insanlara dağıttığını görmek, hayırseverliği ile şöhret bulmaya, halkı ilim ve irfanından yararlandırmaya işarettir. Rüyada kolonyayı koklamak veya ikram ettiğini görmek, o kimseye iyilik yapmaya işarettir. Rüyasında kolonya koklayan kişinin, sıkıntılarının biteceği ve huzurlu bir hayat süreceği anlamını taşır.

Rüyada misafire kolonya dökmek misafire, eş ve çocukların sağlık ve esenlik içinde olmasına ve güzel bir isim yapmaya işarettir. Rüyada birine kolonya serptiğini veya ikram ettiğini görmek, o kimseye iyilik yapmaya işarettir. Serptiği veya ikram ettiği kolonyanın havaya yayılmadığım görmek, yaptığı iyiliğin takdir edilmemesine işarettir.

Rüyada limon kolonyası görmek veya yanında bulunan kolonyayı insanlara dağıttığını görmek, hayırseverliği ile şöhret bulmaya, halkı ilim ve irfanından yararlandırmaya işarettir. Rüyada kolonya, sıkıntıların biteceğine eğer kolonya güzel, temiz, şeffaf şişede ise kişinin sağlığının iyi olduğunu işaret eder.

Okunma: 106