Rüyada İskelet Görmek

Rüyada iskelet görmek, diri insan ile tabir olunur. Rüyada görülen iskelet, kişinin akrabalarından eline geçecek yüklü bir miras demektir. Diriliğe işaret eden iskelet rüyası uzun süredir kendisinden haber alamadığı hatta öldüğüne inanılan yakın bir kişiyi yeniden bulacağı ve ona kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Mezarda İskelet

Mezardan iskelet çıkması kişinin mutlu olacağı ve huzura kavuşacağı iyi bir evlilik yapacağı demektir. Rüyada mezarlıkta iskelet görülmesi, kişinin içinden gelerek açıkça yapacağı hayırlara işaret eder. Rüyada mezardan iskelet çıkardığını görmek ise hiç aklında yokken birden bire evlenmeye karar vermeye delalettir. Eğer evli ise, karısının veya kocasının uzak akrabalarından birinden büyük bir mirasa konarak birden bire zenginler arasına girer.

Rüyada Ölmüş Birinin İskeletini Görmek

Mal ile tabir olunur. Önceden ölmüş bir kişinin iskeletini bir arada görmek, hazine bulmak veya hayvanlardan, evlerden, dükkanlardan birçok mala kavuşmak anlamındadır. Rüyada ölü birine ait iskelet görmek yaşam enerjisine, başarı için için canla başla mücadele vermeye, yaşam sevinci içinde olmaya işaret eder. Eğer bu kişi yakınınız ise bunun için hayrını yapıp, dua etmenizde fayda var.

Rüyada İskelet Kafası Görmek

Rüyada iskelet kafa görülmesi her genç için, müjdeli bir habere; yaşlı insanlar için, mutluluğa yorumlanır. Bazen iskelet kafası olarak görülen bu rüya uzun yıllardan beri sona ermeyen bir işi açıklar. Bu ailevi bir sorun da olabilir.

Rüyada Hayvan İskeleti Görmek

Rüyada görülen hayvan iskeleti, uzun ömre işaret sayılır, ya da rüya sahibinin bulunduğu yılı huzurla geçireceğine hükmedilir. Rüyada fare iskeleti görmek beklenmeyen bir yerden gelecek miras olarak yorumlanır. Bazen de, rüyada hayvanlara ait iskelet görmek aile fertlerinden birinin mutluluk ve sevincine çağrışım yapar. Rüyasında at iskeleti gören kişi maddi anlamda kazançlar yaşayacak. zor durumlardan kurtulacak hem de çok sevinecek demektir. Kişi, alın teri ile kazandıklarıyla ailesiyle mutlu bir hayat sürecek ve büyük bir sevinç yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Canlı İskelet Görmek

Bir kimse rüyada canlı bir iskelet ile karşılaştığını görse, rüya sahibinin uzun zamandır haber alamadığı, bir kimsesini bulacağına işaret sayılır. Rüyada iskeletin canlandığını görmek ise uzun ve sağlıklı bir ömür yaşanacağı manasına gelir. Bekâr birinin canlanan iskelet görmesi, rüya sahibinin evleneceği demektir. Hasta kimse için iskeletin canlanması ise hayra yorumlanır.

Rüyada İskelet Tarafından Kovalanmak

Yoksul bir kimse için rüyada iskelet kovalaması, rüya sahibinin kazançlı bir işe girerek zengin olacağına işaret sayılır. Zengin kimsenin aynı rüyayı görmesi ise, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmasına yorumlanır. Mahpus bir kimsenin bir iskelet tarafından kovalandığını görmesi de, o kişinin kurtulacağına tanımlanır.

Okunma: 120