Rüyada Gitar Görmek

Rüyada gitar görmek, aile ferdinden geçimsiz birini çağrıştırır. Kimi zaman da neşeli, hoşsohbet bir arkadaşı simgeler. Ayrıca birbirlerini seven fakat görüşmeyen iki sevgiliden biri olarak da yorumlanır.

Bir kimse Rüyada gitar çaldığını ve çevresinde kimsenin olmadığını görse, rüya sahibinin gerçek kişiliğinin ailesi ve yakınları tarafından bilinmediğine işaret eder. Rüya sahibinin bu yüzden içine kapandığını ve başarılı olamayacağına yorumlanır.

Bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada gitar insanlara güzel söz söylemeye ve sevinçli bir haber alınacağı anlamına gelir.

Rüyada şayet gitar çalıp başkalarının da kendisini dinlediğini ve oynadıklarını görse, o kimsenin adının dedikodulara karışacağına işaret eder.

Eğer bir genç kız dışarıdan, penceresinin dibinde gitar sesi duyduğunu görse, rüya sahibinin sevildiğine yorumlanır.

Rüyasında gitar çaldığını görmek, evinde geçimsizlik olduğuna, başka birinin gitar çalıp kendisinin dans ettiğini veya dinlediğini görmek, bazı dedikodular işiteceğine ve üzüleceğine delalet eder.

Bazılarına göre: Rüyada gitar görmek veya çalmak, sizde saklı olan bazı kabiliyetinizi açıklamak fırsatını elde edeceğinize, suretle çalıştığınız muhitte saygın bir insan olarak tanınacağınıza işaret eder.

Rüyada gitar sesi duymak, pek yakında beklediğiniz müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Gitar sesi, kız istemeye gelen damat adayına işaret eder.

Okunma: 106