Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyada temiz yüzlü genç delikanlı görmek genel olarak hayırlı nasibe delalet eder. Delikanlı; çocukluk döneminden çıkmış genç erkek demektir. Bu nedenle erkek delikanlı görmeniz; düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine delalet etmektedir. Sonuç olarak rüyada delikanlı görmek sevinç yaşamaya ve arzusunun yerine gelmesi anlamına gelir. Rüyada delikanlı olduğunu görmek, sevinç ve feraha işarettir. Ayrıca hayırlı insana da delalet eder. Bazen Rüyada genç delikanlı görmeniz ani haber haber olarak tabir edilmiştir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır. Erkeklerin rüyalarında delikanlı olduklarını görmeleri, çok iyi ve sevinçli bir haber alacaklarını göstertmektedir. Kadınların güzel bir delikanlı görmeleri ise, hayal ettikleri şeylerin hakikat olacağına yorulmaktadır. Genellikle genç kızların rüyalarında yakışıklı delikanlı görmeleri de onların kısmetlerinin açıklığına işaret etmektedir. Ayrıca yakında mutlu bir evlilik yapacaklarına delalet eder.

Rüyada Tanıdık Delikanlı Görmek

Rüyada tanıdık bir delikanlı görmeniz, erkek cinsinden bir yakına yorumlandığı gibi, hayır ve dünyalığa da işaret eder. Aynı zamanda rüyada tanımadığı bir genç delikanlı görmek ise hayra ve iyiliğe yorumlanır. Rüyada tanınan ve genç bir delikanlı gören kimse, mutlulukla beraber sevinç haberi işitir.

Rüyada Delikanlı İle Konuşmak

Bir kimsenin genç delikanlı bir erkekle sohbet ettiğini görmesi gönülden sevinilecek bir müjdeye alacağı demektir. Özellikle konuştuğu delikanlının sevinç içinde olması ise hayır ve nimete işarettir. Rüyada delikanlı ile güzel konuşmak şeref ve yüceliğe erişmeye rivayet edilmektedir. Delikanlıyla konuşan eğer tüccar ise işinde isim yapar. Sanatkâr için yüksek başarıdır. Yöneticinin delikanlı biriyle konuşması üst makama çıkacağını gösterir. Diğerleri için geniş imkânlara işarettir.

Rüyada Delikanlı Görmenin Yorumları

Bir başka rivayete göre de: Rüyada genç ve yiğit delikanlı görmek, düşmana galip gelmeye işarettir. Delikanlı görmek, anarşist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya işarettir. Bazen ihtiyaçların bitmesine işarettir. Rüyada genç bir delikanlı ile oynadığını gören kimse, hileli ve mahzurlu bir şeye düşer.

Bazı rüya tabiri yazarlarına göre delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya yorumlanmaktadır. Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeyi de belirtmektedir. Ayrıca rüyada delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.

Rüyada Çirkin Delikanlı Görmek

Rüyada asık çehreli, kötü giyimli, korkunç görünümlü veya çirkin bir delikanlı görmek, düşmana işarettir. Bazen de rüyada çirkin görünüşlü, kötü giyimli ve kaba saba bir delikanlı görülmesi bazen de üzüntü ve kedere işaret etmektedir. Rüyada bilinmeyen, tanınmayan bir delikanlı görülmesi ise müjdeyle yorumlanır. Kişi sevinç duyacağı bir haber alır.

Rüyada Delikanlı Olmak

Rüyada görülen delikanlı, geçim ve diğer mücadelelerde başarılı olunmayı belirmektedir. Bir kimse rüyasında kendini bir delikanlı olarak görürse, rüya sahibinin yeni bir iş kuracağına işaret eder. Yaşlı bir kimsenin rüyada delikanlı olduğunu görmesi ise, rüya sahibinin zamanını faydasız işlerle harcadığına işarettir.

Okunma: 107