Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek, dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmayı ifade eder. Bazan da cam sildiğini görmek, ele geçecek bolca para demektir. Cam silmek bol bir kısmete işarettir. Aydınlıkla yorumlanır, yararlı bir iş hususunda halka yardımcı olacağına işaret eder. Rüyada birinin cam sildiğini görmekse, hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delâlet eder.

Rüyada cam sildiğini görmek, yapılan bazı işlerden çok istifade edileceğine alâmettir. Bekâr birinin rüyasında cam silmesi, evlenmek ile tâbir olunur. Rüyada herhangi bir işte çalışarak cam sildiğini görmek, üzüntü ve şiddetten kurtulmaktır. Kirlenmiş camları temizlemek için sildiğini gören, çok menfaata ve mala nail olur.

Rüyada cam silen birini görmek, borç ödemeye ve sünnete tâbi olmaya, günah ve hataların affına delalettir. Bu rüya aynı zamanda tövbeye de yorumlanır. Bir kimsenin rüyada camın kirini gidermek için sildiğini görmesi, neşeye ve müjdeli bir habere tabir edilir. Rüyada cam silmek; bazı yerlerden gelecek sevindirici haberlere işarettir.

Rüyada kadının camları temizleyip sildiğini görmesi, üzüntü, keder ve sıkıntıdan halas olmaya alamettir. Rüyada cam sileni görmekte bu şekilde tabir edilir. Rüyanızda cam sildiğinizi görmeniz; aile çevrenizde neşe ve huzurunun artacağı anlamına gelmektedir.

Bir kimsenin rüyasında camdan yapılmış bir eşyayı silmesi; kısa zamanda ummadığı bir yerden ve beklemediği bir şekilde kısmetinin açılacağına ve eğer bekâr ise evleneceğine delalet eder.

Okunma: 98