Rüyada askeri bando takımı görmek

Rüyada geçit töreni yapan askeri bando takımı görmek, hoş sevinçli bir haber demektir. Asker kuvvet demektir. Bando takımındaki askerlerle konuşmak, işlerde zorluk çekmemeye işarettir.

Rüyada, trampet çalan askerleri görmek, izzet ve şerefe, elde edilecek bir nimete işarettir. Askeri bando takımını görmek, haberleri getirip götüren kimseye alamet eder.

Milli bayramlarda askeri bando takımını görmek rehber ve kılavuza alâmettir. Rüyada bando takımı şeref şan ve sevincin işaretidir. Ancak bando davulunu görmek, her halinde yüce Allah'a şükür ve hamd eden kişiyi görmeye delâlet eder.

Rüyada geçit töreni yapan askeri bando takımı görmek yaşamınızda büyük değişiklikler olacağına tabir edilir. Kendisini askeri bando takımında görev yaptığını görmek kendisi için kâfi gelecek hayır ve menfaate delalettir.

Rüyada şehre yada mahalleye askeri bando takımının geldiğini görmek, o bölgeye yağmurun yağmasına ve rahmetin inmesine tabir olunur. Askeri bando takımının önünde yürümek memlekette şan ve şöhret sahibi olarak tanınmaya işarettir.

Okunma: 95