Tooth Mousse krem nasil kullanilir?

Tooth Mousse krem nasil kullanilir?

Cankurtaranlar Tooth Mousse krem nasil kullanilir? by Admin Ekim 4, 2020

İçindekiler

Tooth Mousse krem nasıl kullanılır?

Kullanımı: GC Tooth Mousse’dan nohut büyüklüğünde bir miktarı parmak ucları yardımıyla diş yüzeyine yumuşak doku halinde sürülür. GC Tooth Mousse iki dakika içinde diş tarafından emilir. Ağız kesinlikle çalkalanmamalı ve yıkanmamalıdır. 30 Dakika bir şey yenilip içilmemelidir.

GC Tooth Mousse zararlı mı?

Bu dönemde inek sütünden elde edilen Tooth Mousse, süt dişlerinin korunmasında ideal bir yöntemdir. Tooth Mousse, özellikle 2 yaş altı çocuklarda (Fluor ihtiva etmediği için) kullanımı tavsiye edilen güvenilir bir ajandır.

GC Tooth Mousse flor içerir mı?

Olabildiğince diş yüzeyinde tutmak faydalı olacaktır. Tooth Mousse Florid İçerir mi? Hayır. Eğer flor tedavisine ihtiyacınız varsa ayrı bir flor tedavisi ile birlikte (Sitemizde bulunan Enamelast ürünü) kullanabilirsiniz.

GC Tooth Mousse hangi ülkenin?

Ürünlerimizi her zaman ve daima sadece Gc Europe firmasının Belçika’ daki fabrikasından temin ediyoruz.

GC MI Paste Plus nasıl kullanılır?

Pamuk pelet veya parmak yardımı ile dişin minesine sürülür. Yaklaşık iki dakikada emilir. Tedavi amaçlı kullanımında düzenli olarak dişler fırçalandıktan sonra 1-2/gün kullanılmalıdır. Kullanım sonrası 30 dakika bir şey yemek ve içmek önerilmemektedir.

Recaldent nedir?

Recaldent (cpp-Acp) iki şekilde etki eder; kalsiyum ve fosfat kaynağı olarak işlev görür ve aynı zamanda diş yüzeyine etkili minerallerin dağıtılması çözücü bir yapı sağlar.

GC MI Paste Plus ne işe yarar?

Streptococcus mutans ve sobrinusun tutunmasını ve çoğalmasını önler. Diş minesinin florür alımını ve iletimini en iyi duruma getirir. Tooth mousse’nin aksine flor içerdiği için yetişkinlere önerilmektedir.

ROCS diş macunu nerede satılır?

Yetişkinler ve çocuklar için diş ve diş eti bakım ürünleri bulunan Rocs markasını artık Watsons’tan satın alabilirsiniz.

Kazein nedir diş?

Sütün içerisindeki özellikle kazein proteinleri dişe bağlanarak bakterilerin bağlanmasını engeller bu nedenle dişlerin çürümesine engel olur.

Rocs diş fırçası nerede satılır?

Okunma: 33