Tanımlanamayan merhum Nedir ?

genel bakış

Tanımlanamayan merhum veya kimliği belirsiz kişi ( UID veya UP olarak da kısaltılır), Amerikan İngilizcesinde kimliği polis ve tıp uzmanları tarafından belirlenemeyen bir kişinin cesedini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Birçok durumda, bazı UID'lerin kimliklerinin bulunması birkaç yıl sürerken, bazı durumlarda asla tanımlanmaz. Bir UID, kanıt eksikliği ve sürücü belgesi gibi kişisel kimlik bulunmaması nedeniyle tanımlanamayabilir. Kalıntıların vücudun kolayca tanınamadığı noktaya kadar kötüleştiği veya parçalandığı yerlerde, bir UID'nin yüzü ölümden önce nasıl göründüklerini göstermek için yeniden yapılandırılabilir. UID'lere genellikle "John Doe" veya "Jane Doe" yer tutucu adları denir.

Yoldaki hastalıklardan ölüm olarak da bilinir. Ayrıca o kişi. Pathopatili birçok insanın açlıktan kaynaklandığı düşünülür ve eski günlerde Nihonshoki ve Manyoshu'da da bulunur. Modern çağın başlarında bile, patolojik hastalığı olan insanlar köy yetkililerinin gözetimi altında tedavi edildi. Bunlar geçmişin durumunu iyi yansıtıyor, “seyahat üzgün ve acı verici bir şey”. Pathopatik ruhun ölümünün ruhu, atalardan kalma sürecinden geçen ve geri dönecek bir evi olan (bu Buda) normal bir insan olarak yaşıyor. İlgisiz Buda Ayrımcı. Bu nedenle, sarkma korkusu vardır ve ilgisiz hizmet verilmektedir. Akraba olmayan Buda'nın ruhunun su üzerinde olduğu fikri yaygındır. İlgisiz Buda sunmanın bir yöntemi olarak, Mizutana'yı bir tepsiye yapan veya mizunomi adı verilen doğranmış sebzeler sunan yerler vardır. Kısacası, bu Buda'dan farklı bir hizmet biçimi sağlamak yaygın bir uygulamadır.
Toshio Kitami

yasa

Sözde düşmüş insanlara dair bir yasa olarak, 1899'da yürürlüğe giren Seyahat Eden Hastaların İşlenmesi ve Ölü Kişilerin Seyahat Edilmesi Hakkında Kanun vardır. hareketlerinden dolayı düşenler. Bitmedi. Kanun, seyahat için hastalığı olan kişilerin kurtarılmasını ve acil olarak tedavi edilmesini ve kendileri için gereken maliyet yükünü öngörmektedir ve bugün 25. Madde (Hayatta Kalma Hakkı) temelinde sosyal güvenlik mevzuatlarından biri olarak konumlandırılabilir. bu olabilir. <Seyahat eden hasta kişi> yürüyemeyen, tıbbi tedavisi olmayan ve çaresi olmayan hasta bir kişi anlamına gelir. Bu durumda, belediye başkanı ilk yardım vermek, bakmakla yükümlü olanı bilgilendirmek ve toplama talebinde bulunmakla yükümlüdür. Alıcı yoksa, kurtarma alanının idari bölgesi veya belirlenen şehri devralacaktır. Kurtarma masrafları şu an için belediye tarafından ödenmektedir, ancak sonuçta kurtarılan kişi (veya destekçi) tarafından ödenir ve devralma veya tazminat yoksa idari bölge veya belirlenen şehir ayı. <Gezgin ölümlü kişi> yolculuk sırasında ölen ve ele geçirmesi olmayan kişi anlamına gelir. Bu durumda, belediye başkanı, kişinin tanınması için gerekli konuları kaydetmek, cesedi gömmek, yakmak ve tanımlanamayan kişiye bildirmekle yükümlüdür. Masraflar kişinin arta kalanları tarafından karşılanacaktır, ancak kıtlık, şehrin bulunduğu varis, bağımlılar ve eyaletler tarafından karşılanacaktır.
Isao Jincho

Okunma: 0