Samsung camasir makinesi 5e hatasi nasil giderilir?

İçindekiler

Samsung çamaşır makinesi 5e hatası nasıl giderilir?

Filtreyi yıkayın. Yumuşatma fırçalarını kullanarak pompa filtresini temizleyin. Filtrenin içindeki boşaltma pompası pervanesinin tıkanmadığından emin olun.

Samsung çamaşır makinesi uc hatası nasıl giderilir?

Çamaşır makinesine gelen elektrik voltajının çamaşır makineniz için uygun olmadığı durumlarda UC bilgi kodu görüntülenir….Samsung Çamaşır makinem UC hatası verdiğinde ne yapabilirim?

Çamaşır makinenizin elektrik bağlantısını kontrol edin. Çamaşır makinenize gelen elektrik voltajının sabit olması gerekmektedir. Samsung UE ne demek?

UE, UB veya E4 hata kodları, çamaşır makinesi içine atılan çamaşır yükünün dengesiz olduğu durumlarda meydana gelmektedir. Çamaşırların dengesiz ve türlerinin karışık dizilmesi sonucunda makine yıkama yapamayacak ve UE / UB hata kodu verecektir.

Bosch çamaşır makinesi E5 hatası nasıl düzeltilir?

Bosch Çamaşır Makinesi E5 Arıza Kodu – Su Giriş Hata: Bosch Çamaşır Makinesi Hata E5, makinenin su ile dolmadığını gösterir. Bosch Çamaşır Makinesi E6 Arıza Kodu – Boşaltma Hatası: Bosch Yıkama Makinesi Hatası E6, makinenin suyu boşaltamadığını gösterir. Filtrede ve hortumlarda tıkanma olup olmadığını kontrol edin.

Samsung çamaşır makinesi c5 ne demek?

Tahliye hortumu suyu boşaltmıyorsa [5C] hata mesajı görüntülenir. Tahliye hortumunun donmadığından veya tıkanmadığından emin olun. Bağlantı türüne bağlı olarak tahliye hortumunun doğru konumlandırıldığından emin olun. Tahliye hortumunun tahliye sisteminde tamamen düz olduğundan emin olun.

Samsung çamaşır makinesi Ddc ne demek?

SAMSUNG DC HATA KODU: Samsung yıkayıcınız dengesiz bir yük nedeniyle DUE döndüremediğinde, yıkayıcı ekranınızda DC hata kodu gösterilir.

Samsung çamaşır makinesi OE hatası nasıl düzeltilir?

Samsung Çamaşır makinem OE veya OC hatası verdiğinde ne…

1 Çamaşır makinesini kapatın ve fişini elektrik prizinden çekin. 2 Kapağı açın. 3 Boşaltma hortumu ile suyu boşaltın. 4 Acil tahliye hortumunu yerine yerleştirin. 5 Koruyucu kapağı kapatın.

Çamaşır makinesi neden iyi sıkmaz?

Çamaşır makinesi sıkmıyor olmasının en büyük sebeplerinden biri de filtre tıkanmış olması veya su boşaltma motorunun bozulmuş olması olabilir. Bu kapağı açarak bakmanızı ve çamaşır makinesi sıkmaya geçmiyor sorununa çözüm aramanızı tavsiye ediyoruz.

Okunma: 0