Patlican moru ne renk gider?

Patlican moru ne renk gider?

Trend olan Patlican moru ne renk gider?

İçindekiler

Patlıcan moru ne renk gider?

Bu konuda en çok yakışan renk kombini; beyaz – mor miksidir. Mor ile en uyumlu diğer renkler ise; sarı, pembe, altın rengi, gri, siyah, beyaz, bej tonlarıdır.

Mavi mor yakışır mı?

Siyah, kahverengi, lacivert, koyu yeşil, açık mavi renklerle tam uyum gösterir. Bunun yanında koyu mor oldukça sıra dışı kombinler ortaya çıkartmanıza yardımcı olur.

Lila rengi hangi tene yakışır?

Buğday tene en iyi uyum sağlayan renklerin başında mavi ve lila gelir. Buğday tenli ve sarışınlar pembe ve açık mavi tonlarını mutlaka kullanmalı. Kırmızının koyu tonları ile parlak maviler ise mizacı olduğundan sert, kişiyi fazla ciddi göstereceğinden önerilmez.

Açık mor renk hangi renk?

Onaltılı renk kodu ile açık mor renk #e0b0ff, mavi-mor’ın açık bir tonudur. RGB renk modellemesinde #e0b0ff; 87.84% kırmızı, 69.02% yeşil ve 100% maviden oluşur. HSL renk modellemesinde #e0b0ff; 276° (derece) tonu, 100% dogunluk ve 85% açıklık içerir. Bu rengin dalga boyu yaklaşık olarak şudur 561.41 nm.

Mürdüm rengine hangi renk yakışır?

Bunun için de akla gelen renkler arasında genel olarak mor tonları var. Mor tonları mürdüm rengi ile son derece uyumlu. Aynı zamanda daha asil bir görüntü sunmak açısından dilerseniz siyah rengi de kullanabilirsiniz. Simli siyahlar, saten siyahlar son derece uyumlu bir görüntünün oluşmasını sağlayacaktır.

Lila rengi nasıl kombinlenir?

Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

Mor. Siyah. Yeşil. Beyaz. Mürdüm. Taba. Bordo. Sarı

Mavi renk ile hangi renk uyumludur?

Mavi gökyüzünün rengi olmasından kaynaklı yaz ve ilkbahar dönemlerinde yapılan renk kombinleri sırasında sıkça tercih edilir. Mavi ile uyumlu renkler kırmızı, turuncu, sarı, pembe, mor, siyah, beyaz, gri, krem ve bej gibi renklerdir.

Turkuaz mavisine hangi renk yakışır?

Turkuaz için tamamlayıcı bir renk olan turuncunun, aynı zamanda bir diğer benzer özelliği de, her iki rengin ev tasarımında canlı ve eğlenceli bir atmosfer yaratabilmesidir. Bu sebeple bu iki renge birlikte şans vererek, parlak ve canlı bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Okunma: 31