Nick Cannon Kimdir ?

genel bakış

Nicholas Scott Cannon (8 Ekim 1980 doğumlu) Amerikalı aktör, şarkıcı, rapçi, yapımcı, televizyon sunucusu ve aktivist. Televizyonda, Cannon, All That'ta genç bir genç olarak başladı. Amerika , The Nick Cannon Show , Wild 'N Out , Amerika'nın Yetenekleri , Lip Sync Battle Shorties ve Maskeli Şarkıcı'ya ev sahipliği yapmaya başladı. Drumline , Aşk bir Şeye Mal Olmaz ve Yuvarlanma Sıçrama filmlerinde rol aldı.
Bir rapçi olarak, 2003 yılında, şarkıcı R. Kelly ile işbirliği yapan hit single "Gigolo" ile ilk kez kendi albümünü çıkardı. 2007 yılında Hedefi II: Living the Dream filminde kurgusal futbolcu TJ Harper'ın rolünü oynadı. Cannon, 2006'da "Dime Piece" ve "My Wife" adlı single'ları asla piyasaya sürülmeyen planlanan Stages albümü için kaydetti.
Cannon 2008'de Amerikalı R & B / pop şarkıcısı Mariah Carey ile evlendi. Parite Aralık 2014'te boşanma davası açtı ve boşanma davası 2016 yılında tamamlandı. İş ismi Şarkıcı oyuncu
Vatandaşı olduğu ülke Amerika Birleşik Devletleri
Doğum günü 8 Ekim 1980
Doğum yeri San Diego, California
Kariyer Bir rap şarkıcısı olarak çalışırken, aynı zamanda "Drum Line" (2002) filminde başrol oynuyor. Diğer sinema filmleri arasında "Dans Edelim mi?" (2004), "Ölülerin Günü" ve "HEDEF! 2" (2007). 2008 yılında yeni şarkı olan "Bye, Bai" nin müzik videosunu çekti ve şarkıcı Mariah Carey ile evlendi. 2011 erkek ve kadın ikizleri doğar.

Okunma: 0