Nbtlife narla ne ise yarar?

Nbtlife narla ne ise yarar?

Katkı Nbtlife narla ne ise yarar?

İçindekiler

Nbtlife narla ne işe yarar?

NBT Life Narla Alfa Lipoik Asit 30 Kapsül: Alfa lipoik asidin, hem hayvanlarda hem de insanlarda kan şekeri seviyelerini düşürdüğü gözlemlenmiş ve bu sebeple diyabete yardımcı olduğu etki sayesinde popüler hale gelmiştir. Yapılan hayvan çalışmalarında lipoik asit kan şekeri seviyelerini d’e kadar düşürmüştür.

Alfa lipoik asit kimler kullanabilir?

Alfa lipoik asit; yeme bozukluğu olan, sürekli açlık hisseden kişilerde kullanılıyor. Çok Fazla Antioksidan Özelliği Vardır: C vitamini ve E vitamini gibi, diğer antioksidanlara göre çok daha fazla oranda antioksidan içermektedir.

Alfa lipoik asit hangi marka?

Alfa lipoik asit kapsülleriyle kullanıcılardan tam not alan markaları Narecza’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu tür ürünleriyle bilinen Orzax, Venatura ve Ocean markaları öne çıkıyor.

Nbtlife magnezyum nasıl kullanılır?

Kapsül yapısında olması dolayısıyla, tablet magnezyumlara yutma kolaylığına ve daha iyi biyoyararlanıma sahiptir. 2 kapsülde 250 mg elementel magnezyum içeren nbtlife magnezyum’un, her gece yatmadan 2 kapsül kullanımı önerilmektedir.

Nbt narla nedir?

Antioksidan özellik gösteren hızlı emilen Alfa Lipoik Asit içeren takviye edici gıdadır.

Alpha Lipoic Acid 600 mg ne işe yarar?

Alfa lipoik asit bir antioksidandır ve vücut tarafından doğal olarak üretilen bir bileşiktir. Kanseri tedavi etmek ve kanserden korunmak, diyabet, diyabetik nöropatiler, HIV / AIDS ve karaciğer hastalıklarını tedavi etmek amacıyla alfa lipoik asit desteği alınabiliyor.

Günde ne kadar alfa lipoik asit?

Alfa lipoik asit, kapsüller veya enjeksiyon şeklinde de damar yolu ile vücuda alınabilmektedir. Günlük olarak 20 veya 50 mg arasında alınmasının uygun olduğu belirtilmektedir.

NBT life magnezyum ne zaman kullanılır?

Kullanım. Gece yatmadan 2 kapsül kullanımı önerilmektedir. Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.

Ukra 600 mg ne için kullanılır?

UKRA® HR, şeker hastalığında(diyabet) diyabetik nöropati adı verilen, çevresel sinir hasarına bağlı olarak vücudun uç bölgelerinde ortaya çıkan ağrı, his kaybı, kuvvet kaybı gibi belirtilerin tedavisinde kullanılır. Herhangi bir ilacı kullanmadan önce doktorunuza ya da eczacınıza danışınız.

Okunma: 35