Moduler mobilya ne demek?

Popüler Moduler mobilya ne demek? by Admin Haziran 29, 2020 Modüler mobilya ne demek?

Bir evin, iş yerinin ofisin boş alanına göre ihtiyaca uygun şekilde kullanılabilecek hazır mobilyalara modüler mobilya denilir. Modüler mobilyalar parça halinde satılır ve kurulum teslim sonrasında kişinin kendisi ya da satın alınan firmanın montaj ekibi tarafından yapılır.

Modüler masa ne demek?

Modüler masa sistemleri; ofis ve çalışma masası, toplantı masası, kafeterya gibi kamusal kullanıma uygun olarak geliştirilmiş masa sistemleridir. Bu sistemler, masa tablasının altında bir iskelet oluşturarak ayakları birbirine bağlar.

Fonksiyonel mobilya nedir?

FONKSİYONEL MOBİLYALAR DEKORASYONDA SIKLIKLA KULLANILIYOR Bunun en önemli nedenlerinden biri sade bir dekorasyon yapıp aynı zamanda şık ve rahat bir dekorasyon olmasını istemeleridir. Bu düşünce doğrultusunda fonksiyonel özellikleri ön planda olan mobilyalar dekorasyon içerisinde çok fazla yer alır.

Mobilya montaj ne demek?

Mobilya montajı yeni alınan mobilyanın veya taşınma işlemi sonrası, daha önce kullanılmış ve demonte edilmiş mobilyaların montajı işlemidir. Mobilya montajı deneyimli mobilya ustaları tarafından yapılmalıdır.

Akıllı mobilyalar nedir?

Akıllı mobilyalar aynı zamanda değiştirilebilir ve ölçeklendirilebilir mobilyalar olarak da biliniyor. Özellikle alan darlığı çekilen mekanlarda akıllı mobilya çözümleri; eve göre adapte edilebilmesi, aynı anda biren fazla fonksiyona sahip olması gibi nedenlerle sıklıkla tercih ediliyor.

Mobilya montajcısı ne iş yapar?

Meslek Tanımı : Mağazada satışı yapılan, gardrop, yemek masası, etajer, vitrin, koltuk takımları, çekyat vb. gibi mobilya ürünlerini müşterilerin adreslerine taşıyan ve ürünlerin montaj- demontaj, teslimat işlemlerini yapan kişidir.

Akıllı Yatak nedir?

Akıllı yatak, nasıl uyuduğunuzla ilgili verileri toplamak için sensörleri ve diğer teknolojileri kullanan bir yataktır. Bu bilgiyi uykunuzu kendi kendine ayarlamak ve iyileştirmek için kullanır.

Okunma: 1