Horary de neye bakilir?

Yönergeler Horary de neye bakilir? by Admin Temmuz 20, 2020

İçindekiler

Horary de neye bakılır?

Horary yani Türkiye ‘de bilinen adıyla soru astrolojisi çok eski bir teknik. Bir soru anına göre çıkarılan haritanın yorumlanarak cevap verilmesi üzerine bir tekniktir. Daha çok olay bazlı haritalardır. Yani doğum haritası gibi kişinin karakter özellikleri ya da potansiyeli üzerine yoğunlaşmaz.

Horary haritası ne demek?

Horary, kısaca saatlik astroloji, aklınıza takılan ve cevabını aradığınız tek bir sorunun yanıtlaması için, hemen o saat verilerine göre oluşturulan haritadır. Bu harita üzerinde 12 ev bulunur. Astrolojik türetme ev tekniği kullanılarak, danışman farklı evlerde de sorularınızın yanıtını bulabilir.

Horary nasıl yapilir?

Astrolog soruyu aldıktan sonra belirli bir yer ve zaman için horary haritası çıkarır. Burada farklı ekoller vardır. Bir grup astrolog soruyu soran kişinin bulunduğu yere ve soruyu sorduğu ana göre haritayı çıkarır. Bir grup da astroloğun soruyu aldığı zamana ve yere göre harita çıkarır.

Horary astroloji gerçek mi?

Horary astroloji, doğru ya da yanlış olduğu çabucak kanıtlanan net cevaplar veren pratik bir astroloji biçimidir. Özel olarak eğitilmiş bir astrolog, modern doğum astrolojisinde pek kullanılmayan resepsiyonlar gibi tekniklerle bir saat çizelgesi kullanarak herhangi bir durumu doğru bir şekilde analiz edebilir.

Horary astroloji fal mı?

Horary Astroloji nam-ı diğer Soru Astrolojisi (Saat Astrolojisi) sorulan bir soruya ait, sorunun sorulduğu ana ait gökyüzü haritası çıkartılarak, sorunun cevabını bulmaya yarayan yardımcı bir sistemdir.

Horary Egitimi Nedir?

Horary Astroloji, Sadece sorulan soru ile ilgilenir, soruyu anın kalitesi üzerinden değerlendirir cevap verir ve ardından biter. Soru astrolojisi Kısa, sade, öz ve nettir. Astrolojinin bu branşı, çok eski dönemlere dayanmaktadır. Özellikle saray astrologlarının en çok kullandığı yöntemlerden bir tanesiydi zamanında.

Horary nasıl soru sorulur?

Öncelikle sormak istediğiniz sorunun cevabı ucu açık ve yoruma dayalı olmamalıdır. Kesin ve net EVET/HAYIR cevabı verebileceğimiz şekilde sorunuzu sormalısınız. Örneğin; sevgilim acaba şuan ne yapıyor diye soramazsınız, çünkü sorunuzun cevabı her açıdan yoruma açıktır.

Fal baktırmak şirke girer mi?

Büyük günahlar kapsamına giren fal bakma inancımıza aykırı bir durumun getirisidir. Çünkü gelecekte olacakları Allah’tan başka kimse bilemez. Hiçbir konuda basite ya da eğlenceye alınmaması gereken dini inançlarımız konusunda yanlışlıkla şirke bile girilebileceği için bu gibi tehlikeli durumlardan uzak durmak gerekir.

Horary soru astrolojisi nedir?

Tek soru astroloji nedir?

Özellikle sizin için önem taşıyan veya karar aşamasında olduğunuz dönemlerde tek bir soru sorarak o konuda cevap alabiliceğiniz bir danışmanlıktır. Tek soru danışmanlığında soruyu sorduğunuz anın saati ve dakikası temel alınarak öncelikle an haritası incelenir ve sizin doğum haritanızdan da destek alınır.

Okunma: 1