Hamam bocegi jeli ise yariyor mu

Hamam bocegi jeli ise yariyor mu

İçindekiler

Hamam böceği jeli işe yarıyor mu?

Böcek jeli özellikle hamam böceği mücadelesinde en etkili silahtır. Jel ilaçlama yalnızca hamam böceği için yapılır ve karınca, akrep, sinek vb. haşereler üzerinde etkili değildir.

Rex jel 5 gr nasıl kullanılır?

· REX JEL Hamam böcekleri için şırınga, ilave bir uygulama aparatına ihtiyaç duymadan uygulanabilir. Tüpün kapağını açınız ve arkasından bastırarak uygulayınız. · Çok yoğun hamam böceği popülasyonlarında 2 katına çıkarılabilir. · Jel, yağsız ve tozsuz yüzeylere uygulanmalıdır.

Maxforce jel nasil kullanılır?

Kullanım & Güvenlik Maxforce Platin’i belirlenen hedef alanlarda yüzeylere doğrudan noktalar veya ince bantlar halinde uygulayın. Gözden uzak ve ışık yoğunluğunun düşük olduğu yerlere yerleştirilmelidir. Yem noktalarını çocukların veya hayvanların ulaşamayacağı bir yere yerleştirin.

Hamam böceği nasıl öldürülür?

Hamam böceklerini öldürebilen birtakım yemler mevcuttur, farklı çeşitlerde hamam böceği yemleri kullanılmalı böylece hamam böceklerinin yok edilme ihtimali arttırılmalıdır. Çamaşır suyu, konsantre sıvı, sabunlu su, böcek öldürücü sprey ve profesyonel haşere öldürücüler kullanılmalıdır.

Hamam böceği nereden gelir?

Oturduğunuz bina içerisinde yarık çatlaklar, evinizde banyo ve tuvalet gibi yerlerdeki çatlak, yarıklar, boru giriş çıkışlarının yanındaki boşluklar var ise hamam böcekleri buralarda yuvalanıp hızlıca üreyebilirler.Açık bırakılan kapı, pencereler, dış kapı altının boş olması hamam böceklerinin evinize girmesini …

Jel hamamböceği ilacı nasıl kullanılır?

Metrekareye 2 damla olacak şekilde uygulanır. — Yoğun hamam böceği populasyonunun olduğu durumlarda doz 2 katına çıkarılabilir. — Tüm hamam böceği türleri için metre kareye iki damla yani bir toplu iğne başı kadar uygulanması yeterlidir. — 1 Damla hamam böceği jeli 50 kadar haşere üzerinde etkilidir.

Gel Jel böcek ilacı nasıl uygulanır?

Kullanım Şekli: Fibron hamamböceği jeli kullanıma hazır bir ilaç olduğu için ön karışım yapmanız gerektirmez, haşerelerin yürüyüp gezindiği ve görüldükleri yüzeyler üzerine küçük mercimek tanesi büyüklüğünde damlalar bırakmanız yeterlidir.

Jel hamam böceği ilacı nasıl kullanılır?

Okunma: 344