Axis kapaniyor mu?

İçindekiler

Axis kapanıyor mu?

Axis AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Axis Istanbul sahibi kim?

Bu büyük yatırımı Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığında gerçekleştirdik ve Alışveriş Merkezi’nin birinci fazını yarın açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Axis İstanbul, bölgede süregelen kentsel dönüşüme öncü olmuş bir projedir.

Axis AVM otopark ücretli mi?

Bu otopark tam gün ücretsizdir.

Axis istanbul kac mağaza var?

135 mağazanın yer aldığı Bayrampaşa Axis AVM’de kafe ve restoranlar, teraslar, çocuklar için oyun alanları, 10 salonlu sinema salonu mevcut. Axis İstanbul’da hangi mağazalar var? Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’nin birinci bölümü 40 bin metrekare kiralanabilir alandan oluşuyor.

Axis istanbul ne zaman yapıldı?

2013 yılının Haziran ayında Axis Kâğıthane AVM’yi açan Sur Yapı, 2014 Eylül ayında Metrogarden AVM’yi ve en son olarak da 2016 Mayıs ayında Axis İstanbul Ofis ve AVM’yi hayata geçirmiştir. Sur Yapı MARKA Rezidans&AVM, İzmir Kompleksi’nin çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Axis istanbul avm ne zaman açıldı?

Bayrampaşa Axis İstanbul kapılarını 15 Mayıs’ta açıyor. Axis İstanbul lokasyon: Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezarın karşısında yer alan Axis İstanbul’da 93 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 195 adet ofis yer alıyor.

Metrobüs ile Axis AVM ye nasıl gidilir?

Axis İstanbul Alışveriş Merkezine ulaşım konusunda Metro`yu kullanacaklar M1 Metro Hattı- Bayrampaşa – Maltepe Durağı hattını, Metrobüs`ü kullanacaklar Metrobüs – Edirnekapı Durağı`nı, Tramvay`ı kullanacaklar ise T4 Tramvay – Demirkapı Durağı ile Habipler Topkapı Tramway Hattı – Demirkapı İstasyonu`nu kullanabilirler.

Kağıthane Axis AVM nasıl gidilir?

Aşağıdaki otobüs hatlarıyla Axis Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

41 ST : Topkapı – Seyrantepe. 27 M : Zincirlikuyu – Kağıthane. 64 Ç : Çeliktepe – Şişli. 63 : Çeliktepe – Kabataş 65G : Gültepe – Şişli. 62 : Gültepe – Kabataş 62 G : Güzeltepe ( Nurtepe) – Beşiktaş 41Y : Ayazağa – Yenikapı

Optimum AVM otopark ücretli mi?

Galataport otopark ücreti ne kadar?

Otoparkımız 24 saat açık ve 30 dakika üzerinde kullanımda ücretlidir. 150 TL ve üzeri harcama ibrazında 2 saate kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

Axis istanbul hangi market var?

Axis İstanbul AVM Mağaza Listesi

MAĞAZA KAT Aker Zemin Ariş Pırlanta Zemin Armağan Oyuncak 2. Kat Atasun Optik Zemin

Axis istanbulda hangi mağazalar var?

Axis İstanbul AVM mağaza listesi: De facto, Greyder, İpekyol, Tuğba, Palette, Kemal Tanca, LCW, Samsung, Kahve Dünyası, TeknoSA, Cinemaximum, Mavi Jeans, Flormar, Özsüt, Hotiç, FLO, Aker, Dockers, Divarese gibi mağazaların yer aldığı Axis İstanbul 550 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa edildi.

Axis AVM ne zaman açıldı?

Sur Yapı Hayat Holding ortaklığıyla yapılan ve Kâğıthane’nin ilk ve tek AVM’si olan Axis Kâğıthane 6 Haziran Perşembe günü hizmete açıldı.

Okunma: 45